K. Teterevkova pateko į finalą ir kovos dėl olimpinių medalių

Vėlų trečiadienį vakarą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova varžėsi 200 m plaukimo krūtine pirmame pusfinalyje. Ji distanciją įveikė per 2 min. 23:42 sek. ir savo plaukime užėmė 4-ąją vietą.

Mūsų šalies sportininkė 7-u laiku pateko į greičiausiųjų 8-uką, kuris ketvirtadienį kovos dėl olimpinių medalių.

K. Teterevkova Paryžiaus olimpinėse žaidynėse jau dalyvavo 100 m krūtine varžybose. Ji pateko į pusfinalį, kuriame užėmė 16 vietą.

Tokijo olimpinėse žaidynėse 200 m krūtine varžybose K. Teterevkova užėmė 23 vietą.

nuomonė

nuomonė portretas
Manau save gerbiantys sportininkai turėtų visai nutraukti savo dalyvavimą po tokio ko ne satanistinio šou.

Juozas

Juozas portretas
Dabar patekimas į finalą jau tapo aukso medalio atitikmeniu...tapome Dramblio kaulo krantu....

:DDD

:DDD portretas
Po tokio žaidynių atidarymo mūsų sportininkai buvo šokiruoti ir per stresą į finalą nepateko.