Lengvaatletis V. Ivaškevičius tapo Europos kurčiųjų čempionu

Vokietijoje vykstančio dešimtojo Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionato rutulio stūmimo rungtyje įspūdingai triumfavo planetos rekordą pagerinęs Vytenis Ivaškevičius.

Lietuvis rutulį sėkmingiausiu – penktuoju – bandymu nustūmė 17 m 41 cm ir net 47 cm pagerino nuo 1973 metų švedui Bo-Goranui Henrikssonui priklausiusį pasaulio rekordą. Rekordinis buvo ir trečiasis lietuvio bandymas, kurio rezultatas – 17 m 20 cm.

Sidabro medalį iškovojo kitas Lietuvos sportininkas Mindaugas Jurkša. Jo geriausias rezultatas – 16 m 80 cm.

Bronzos medalis atiteko lenkui Oskarui Kokoszweskiui (16 m 44 cm).

Penktąją vietą šiose varžybose užėmė Mažvydas Paurys (14 m 73 cm), o devintąją – Šarūnas Zdanavičius (12 m 71 cm). Šioje rungtyje varžėsi 12 lengvaatlečių.

Anksčiau šiame čempionate Mažvydas Paurys iškovojo sidabro medalį disko metimo rungtyje.