Lietuviui iki medalio pritrūko taiklesnių šūvių

2009-02-02 11:49
Lietuviui iki medalio pritrūko taiklesnių šūvių / daylife.com nuotr. Rezervas: Lietuvos biatlonininkams dažnai pakiša koją taiklumo stoka.

Kanadoje vykstančiame pasaulio jaunių bei jaunimo biatlono čempionate aukštais rezultatais blykstelėjo Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas.

Jaunių 10 km persekiojimo lenktynėse ignalinietis užėmė 4-ąją vietą. Triskart suklydęs šaudykloje, trenerių Aleksandro Ščekočikino ir Edvardo Rasimovičiaus auklėtinis distanciją įveikė per 29 minutes 46,2 sekundės.

Šios rungties pasaulio čempionu tapo norvegas Erlendas Bjoentegaardas - 29 min. 03,9 sek.. Sidabro medalį iškovojo prancūzas Ludwigas Ehrhartas - 29 min. 29,0 sek., bronzos apdovanojimas įteiktas kanadiečiui Kurtisui Wenzeliui - 29 min. 32,9 sek.

Jaunių 7,5 km sprinto lenktynėse T.Kaukėnas finišavo aštuntasis. Vėlgi triskart suklydęs šaudykloje, lietuvis distanciją įveikė per 21 minutę 59,9 sekundės.

Nugalėjo K.Wenzelis - 21 min. 10,2 sek., aplenkęs E.Bjoentegaardą - 21 min. 14,2 sek. ir šveicarą Mario Dolderį - 21 min. 26,5 sek.