Lietuvos moterų rankinio lygoje – staigmena

Lietuvos moterų rankinio čempionate (LMRČ) užfiksuotas netikėtas rezultatas. Pastaruoju metu puikią formą demonstruojančios Vilniaus SM „Tauro“ merginos 30:24 (14:14) pranoko daugkartines šalies čempiones Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkes.

Jau susitikimo pradžioje vilnietės pademonstravo, kad yra nusiteikusios kautis dėl trečiosios pergalės iš eilės. Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui SM „Tauras“ pirmavo (9:6), tačiau persvaros iki pertraukos neišlaikė – 14:14.

Antrajame kėlinyje SM „Tauras“ geros gynybos dėka po truputį ėmė tolti ir kurtis apčiuopiamą pranašumą. Likus žaisti 15 minučių iki mačo pabaigos Alos Senvaitienės auklėtinės turėjo dar tik 2 įvarčių persvarą (22:20), tačiau netrukus ją padvigubino – 24:20. Po šio mini spurto „ACME-Žalgiris“ nesugebėjo atsitiesti ir Vilniaus klubas šventė pergalę 30:24.

Iki šio mačo kaunietės nebuvo pralaimėjusios nė karto ir kartu su Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ merginomis puikavosi turnyrinės lentelės viršuje. Po šio „ACME-Žalgirio“ kluptelėjimo garliavietės tapo vienvaldėmis lygos lyderėmis.

Dviem pralaimėjimais čempionatą pradėjusios SM „Tauro“ rankininkės dabar pasiekė trečią pergalę iš eilės ir dalijasi 3–4 vietas su Vilniaus „Egle“.

Nugalėtojoms šiame mače net 13 įvarčių pelnė Silvija Mackonytė, 7 pridėjo Aistė Malinauskaitė, 5 pridėjo Ana Andronik, 4 – Dominyka Andronik, 1 – Kamilė Stanelytė.

Kauniečių ekipai 7 įvarčius pelnė Neringa Gudaitytė, 6 surinko Viltė Lubytė, 4 – Audinga Kniubaitė, po 2 – Deimantė Baranauskaitė, Martyna Vaitkutė, Karolina Čekuolytė, 1 – Austėja Narauskaitė.