Lietuvos tinklininkės Europos jaunių čempionato atrankos starte nusileido estėms

Pirmadienį Daugpilyje (Latvija) prasidėjo Europos jaunių (iki 18 metų) merginų tinklinio čempionato pirmasis atrankos etapas – EEVZA čempionatas.

Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė po permainingos kovos 1-3 (20:25, 25:20, 19:25, 14:25) pralaimėjo Estijos bendraamžėms.

Nors rungtynės prasidėjo atkaklia kova, pirmojo seto pabaigoje estės įgijo didesnę persvarą ir taip išsiveržė į priekį. Antrajame sete lietuvės rado priešnuodžių varžovių žaidimui ir pademonstravo, kad gali joms niekuo nenusileisti. Seto pradžioje mūsiškės pirmavo net 10:2. Nors estės vėliau buvo net išlyginusios rezultatą, antro seto pabaigoje Lietuvos tinklininkės pelnė keletą taškų iš eilės ir išlygino bendrą mačo rezultatą.

Trečiasis setas prasidėjo atkakliai, tačiau jo viduryje estės ėmė žaisti agresyviau ir provokavo mūsiškių klaidas. Pasivyti varžovių lietuvėms nebepavyko. Ketvirtajame sete Estijos tinklininkės turėjo iniciatyvą ir po labai sėkmingos atkarpos pabėgo į priekį 19:10. Vėliau jos užtikrintai ir užbaigė rungtynes.

Lietuvos rinktinei, kurią treniruoja Kęstutis Galdikas ir Asta Jansonienė, 15 taškų pelnė Vakarė Bartkutė, 10 – Barbora Rakauskaitė, 9 – Rusnė Radavičiūtė, po 5 – Karina Vilkicka ir Diana Ivčenkaitė, 4 – Gintarė - Nutautaitė, 2 – Neda Dedūraitė, 1 – Odri Visumirskytė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Rebecca Pent (16 tšk.).

Kitas rungtynes Lietuvos tinklininkės žais trečiadienį su favoritėmis Lenkijos bendraamžėmis. EEVZA čempionate dalyvauja septynios komandos. Penkios stipriausios ekipos pateks į antrąjį Europos čempionato atrankos etapą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių