LTF supertaurę laimėjo Šiaulių tinklininkai

Pirmąjį 2015-2016 metų Lietuvos vyrų tinklinio trofėjų - šalies supertaurę - iškovojo Šiaulių "Elgos-Master Idea-SM Dubysos" komanda.

Alytuje vykusiose rungtynėse šalies vicečempionai Šiaulių tinklininkai be didesnio vargo 3:0 (25:14, 25:15, 25:19) nugalėjo Lietuvos čempionę Marijampolės "Sūduvos" komandą ir supertaurę laimėjo antrus metus iš eilės.

Abi ekipos naują sezoną pradėjo gerokai pasikeitusios, tačiau didesnių nuostolių patyrė Marijampolės "Sūduva". Į kitas komandas perėjo dauguma startinio šešeto žaidėjų - Raseinių "Norvelitos" gretas papildė jungiantysis Olegas Čebialis, puolėjas Andrius Gaidys, į Vilniaus "Flamingo Volley-SM Tauras" sugrįžo centro puolėjas Jonas Rakickas bei laisvasis gynėjas Liudoslavas Adamovičius.

Šiaulių "Elga-Master Idea-SM Dubysa" šiemet neteko į Daniją rungtyniauti išvykusio Tomo Dilio bei į "Flamingo Volley-SM Tauras" perėjusio Edvino Vaškelio. Tačiau į savo buvusią komandą grįžo vienas pajėgiausių Lietuvos tinklininkų Arnas Rumševičius, pernai žaidęs Estijoje, o iš Kelmės "Antivio-Etovio" šiauliečiai paviliojo Luką Každailį, iš Marijampolės "Sūduvos" - Paulių Misiukevičių.