M. Tysonu tituluojamas I. Barysas gali būti priverstas tesėti kontrakto sąlygas

 • Teksto dydis:

Jau lapkričio 5 dieną  Kauno „Žalgirio“ arenoje, prestižiniame KOK MEGA SERIES IN KAUNAS turnyre, kovos menų gerbėjų lauks tikrai ne vienas siurprizas. Į ringą žengs didžiausios kovos menų žvaigždės iš visos Europos.

Vienas iš Lietuvai atstovausiančių vardų – kovotojas, iki šiol nepatyręs nė vieno pralaimėjimo, pasižymintis išskirtiniu sprogstamuoju greičiu, kokį iki šiol turėjo tik vienintelis lietuvis Remigijus Morkevičius, mažuoju Mike Tysonu tituluojamas Ignas Barysas.  „Pasiilgau adrenalino, kovos laukimo ir savo sirgalių. Su nekantrumu laukiu turnyro ir dar vienos galimybės įrodyti, ko esu vertas koviniame sporte“, – sako „Fighters Land“ sporto klubo kovotojas.  

 Vieno iš garsiausių visų laikų Lietuvos kovotojo I. Baryso varžovų sąrašas yra įspūdingai ilgas. LBF paskelbus, kad I. Barysas ruošiasi kovai istoriniame turnyre, norinčių mesti iššūkį išsirikiavo visa eilė. Suprantama, jog daugumą veda troškimas tapti žinomu per vieną vakarą, tačiau realiausiais kandidatais stoti į kovą prieš I. Barysą yra laikomi Lauri Suomela (Suomija) ir Chris Baya (Olandija).

Paskutinį kartą profesionaliame kovos menų sporto ringe Ignas kovojo praėjusį kovą, kuomet išplėšė pergalę prieš Lenkijos kovos menų žvaigždę, ISKA ir WKU pasaulio čempioną Filipą Rzadek. Nors kovos laimėtojas aiškus, tačiau gali būti, kad tarp šių dviejų legendinių kovotojų dar ne viskas baigta. Kadangi lenkas kovo kovoje stojo į susitraumavusio Igno priešininko vietą, likus nedaug laiko iki kovos, kontrakto sąlyga buvo, jog vieno ar kito iš priešininkų pralaimėjimo atveju, pralaimėjusysis turės teisę pareikalauti revanšo, jeigu tik to panorės. Ar Lenkijos superžvaigždė pasinaudos savo teise kol kas lieka neaišku.

Kovos menų pasaulis jau seniai nematė tokio kovos menų talento kaip I. Barysas. Pasaulio „MMA Bushido“ čempionas, sėkmingai išsigydęs ilgai kankinusias ir net keleto operacijų pareikalavusias sportines traumas, nutarė save išbandyti ir KOK ringe. Tai ypač maloniai nustebino net ir didžiausiais skeptikais laikytus kovos menų specialistus. Iki šiol ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje nėra buvę nei vieno MMA čempiono, kuris taip sėkmingai kovotų abejose disciplinose – bushido ir KOK. 

KOK MEGA SERIES 2022 – geriausias ir garsiausias kovos menų turnyras Europoje, transliuojamas visame pasaulyje daugiau nei 200 šalių. Turnyro žiūrovai galės mėgautis geriausių šalies ir užsienio kovotojų pasirodymais bei nepakartojama šou programa.

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą bei laukiančias kovas www.bushido.lt ir www.kokfights.com.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių