Nesėkmingas debiutas

2008-10-23 09:00
Nesėkmingas debiutas / Vytauto Liaudanskio nuotr. Barjerai: klaipėdiečių (oranžinė apranga) atakos dažnai įstrigdavo "Čevakata" žaidėjų gynybos užtvarose.

Klaipėdos "Lemminkainen" krepšininkės nesėkmingai debiutavo Europos taurės turnyre.

Vakar uostamiesčio atstovės savo aikštėje žaidė pirmąsias K grupės rungtynes su Vologdos "Čevakata" (Rusija) ekipa ir pralaimėjo 72:94.

Daugiau nei pusę pirmojo kėlinio "Lemminkainen" neleido varžovėms įsibėgėti – 2:5, 7:5, 7:10, 13:12. Vis dėlto Rusijos atstovės perėmė iniciatyvą ir atsiplėšė – 24:16.

Antrojo kėlinio pradžioje "Čevakata" persvara tapo dviženklė – 32:21, o sužaidus šešias minutes svečių pranašumas viršijo 20 taškų – 50:28.

Trenerės Ramunės Kumpienės auklėtinėms nesisekė pakeisti įvykių sau naudinga linkme ir trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose – 40:68, 50:75, 64:92.

"Lemminkainen" nusileido varžovėms taiklumu: dvitaškių – atitinkamai 43 proc. (20/46) ir 54 proc. (31/57), tritaškių – 33 proc. (3/9) ir 47 proc. (8/17), atliko mažiau rezultatyvių perdavimų – 8 ir 22, dažniau klydo – 17 ir 10.

Spalio 30-ąją išvykoje klaipėdietės išmėgins jėgas su Vagoso "A.D.V." (Portugalija) komanda, o lapkričio 6-ąją namuose – su Vrsačo "Hemofarm" (Serbija).

Rezultatas

"Lemminkainen"–"Čevakata" 72:94 (20:29, 16:29, 16:17, 20:19). Taškus pelnė: R.Milieškienė 22, M.Solopova, E.Žygelytė ir E.Šikšniūtė po 12/T.Bokariova 189, A.Pimenova 15, E.Beliakova 12.