Netikėtą olimpinį debiutą Lietuvos šokėjai ant ledo pažymėjo geriausiu savo rezultatu

 • Teksto dydis:

Čiuožėjai Deividas Kizala ir Paulina Ramanauskaitė neturėjo didelių galimybių mesti iššūkį daug aukščiau pasaulio reitinge žengiantiems varžovams, bet Lietuvos pora ant olimpinio ledo laimėjo svarbiausią kovą – su savimi.

Geriausią karjeros rezultatą pasiekę mūsų šalies šokėjai ant ledo Pekino olimpinėse žaidynėse užėmė 23 vietą ritminiame šokyje. Į vasario 14 d. vyksiančią laisvąją programą pateko 20 porų. Varžybos jau baigėsi lietuviams, vokiečiams ir japonams.

Už šokį pagal Rihanna kūrinius „Russian Roulette“ ir „Hard“ Lietuvos duetas gavo 58,35 taško.

Tik antrus metus drauge šokantys D.Kizala ir P.Ramanauskaitė pasaulio reitinge yra vos 105-ti. Pekino žaidynių ritminiame šokyje 22 vietą užėmusi Japonijos pora pasaulinėje klasifikacijoje yra 39-a, o laipteliu aukščiau finišavę Vokietijos čiuožėjai planetos reitinge iki pasirodymo olimpinėse žaidynėse buvo 24-ti.

Robert Hajduk nuotr.

Lietuvai kelialapį į  olimpines žaidynes iškovojo 15 vietą pasaulyje užimantys Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed. Tačiau ši pora negavo galimybės ginti mūsų šalies garbę Pekine, nes Lietuvą ant ledo garsinančiai amerikietei išimties tvarka nebuvo suteikta Lietuvos pilietybė.

Šiandien pasiektas geriausias rezultatas – mūsų sunkaus darbo treniruotėse atspindys.

„Džiaugiuosi, kad turime galimybę čiuožti ant olimpinio ledo. Išpildėme viską, ką buvome suplanavę, ką tobulinome šį sezoną ir ypač pastarąjį mėnesį. Šiandien pasiektas geriausias rezultatas – mūsų sunkaus darbo treniruotėse atspindys. Reiškia, kad einame teisinga kryptimi“, – po pasirodymo Pekino Sostinės uždarame stadione sakė D.Kizala.

Po šokio treneriai Maurizio Margaglio ir Neilas Brownas bei partnerė jį sveikino ne tik su geru pasirodymu, bet ir su 24-uoju gimtadieniu. „Tai pati geriausia gimtadienio dovana, geresnės ir būti negali“, – prisipažino D.Kizala.

19-metė P.Ramanauskaitė džiaugėsi išskirtine atmosfera olimpinėje arenoje: „ Programos pabaigoje man nesinorėjo baigti pasirodymo, norėjosi likti ant ledo ir mėgautis publika, ledu, šokiu. Džiaugiamės pasiektu rezultatu ir tuo, kad nepadarėme jokių didelių klaidų.

Olimpinė patirtis mums davė daug motyvacijos. Suteikė daug noro judėti toliau, dirbti dar daugiau, dar sunkiau, kad kitą sezoną galėtume pasirodyti dar stipresni.“

Čiuožėjai teigė, jog pernelyg nesijaudino prieš kol kas svarbiausią karjeros pasirodymą. „Jaučiausi pakankamai ramiai. Aišku, visada prieš varžybas yra jauduliukas, bet kad šįkart kažkas būtų kitaip, tai tikrai ne. Tiesiog mėgavomės kiekviena akimirka“, – sakė D.Kizala. Partnerė jam antrino: „Nebuvo labai didelio jaudulio. Gal jį stipriau pajaučiau tik žengiant ant ledo prieš apšilimą.“

Naujienas apie žaidynes ir Lietuvių tvarkaraštį rasite čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

newmore

newmore portretas
Sveikinu. Nors kartą Lietuva turi ne hibridinę ledo čiuožėjų porą, o grynai lietuvišką. O tai Lietuvai atstovaudavo tai rusai, tai amerikonai. Dabar tik lietuviai ir su šauniu rezultatu!

Anonimas

Anonimas portretas
sąžinė tyli.Juk ne jie išsikovojo teisę dalyvaut olimpiadoj.Kiek suprantu.O naudotis kitų žmonių sunkaus darbo vaisiais kažin ar jau garbinga?Jei ne Ambrulevičius su partnere,tai olimpidą ši pora būt mačius kaip savo ausis

Klpd.

Klpd. portretas
Šaunuoliai. Ir kaip matosi iš pavardžių čia ne koki pasaulio mišrūnai o tikra lietuviška komanda. Kuo didžiausios sėkmės jums!
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių