Po trijų savaičių pertraukos žaidęs R.Berankis laimėjo be vargo

Ričardas Berankis (ATP-72) po trijų savaičių pertraukos pratęsė kovas draugiškame Rytų Europos teniso čempionato turnyre. Lietuvis per valandą įtikinamai 6-2, 6-2 susitvarkė su rusu Danilu Savelevu (ATP-1755).

Abiejų setų metu R.Berankio varžovas priešinosi labai trumpai – pirmajame lietuvis varžovo padavimus laimėjo antruoju bandymu, o antrajame sete – pirmuoju mėginimu.

R.Berankiui tai tapo jau penktąja pergale Janko Tipsarevičiaus akademijoje vykstančiame turnyre. Ankstesnes keturias jis pasiekė dar birželio viduryje.

30-metis sportininkas taip pat patyrė ir du pralaimėjimus, vieną iš jų – pasitraukęs iš kovos jau po 13 minučių.

Trečiajame turnyro etape rungtyniaujantis R.Berankis dar žais prieš du varžovus – serbą Marko Tepavacą (ATP-426) ir jo tautietį Filipą Stipičių (ATP-1706).