Prancūzijoje baigėsi Senojo žemyno biatlono taurės varžybos

2011-03-14 01:20

Ansi-Le Gran Bornanas, kovo 13 d. (BNS). Sekmadienį Prancūzijoje baigėsi 2010-2011 metų sezono Europos biatlono taurės (IBU Cup) varžybos.

Paskutiniojo aštuntojo etapo moterų persekiojimo lenktynėse turėjusios teisę startuoti Lietuvos atstovės Marija Kaznačenko bei Olga Derendiajeva trasoje nepasirodė.

Prizininkių trejetas 10 km distancijoje buvo toks pat, kaip ir išvakarėse vykusiose sprinto lenktynėse, tik nugalėtoja tapo švedė Elisabeth Hoegberg, antrąją vietą išsaugojo vokietė Juliane Doll, o greičiausia sprinte buvusi kita Vokietijos biatloninkė Franziska Hildebrand liko trečia

Bendrojoje sezono įskaitoje aukščiausiai iš Lietuvos atstovių pakilusi Natalija Kočergina su 70 įskaitinių taškų užėmė 64-ą vietą, o nugalėtoja su 485 taškais tapo vos vieną pergalę sezone iškovojusi vokietė Franziska HildebrandVyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos biatlonininkai nestartavo, o nugalėtoju vėl tapo vokietis Florianas Grafas, aplenkęs prizininkais tapusius rusą Timofejų Lapšiną bei norvegą Martiną Engą:Bendrojoje Europos biatlono taurės varžybų įskaitoje sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų dalyvavęs Tomas Kaukėnas su 89 taškais užėmė 58-ą vietą, o Europos taurę iškovojo rusas Viktoras Vasiljevas, sekmadienį finišavęs septintas: