R. Milevičius su premjeru aptarė pasaulinio buriavimo perspektyvas Klaipėdoje

  • Teksto dydis:

Pirmadienį susitikę Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius ir buriuotojas Rokas Milevičius kalbėjosi apie Lietuvos buriavimo perspektyvas.

Sidabro medalį prestižinėse „Volvo Ocean Race“ lenktynėse aplink pasaulį iškovojęs sportininkas teigė, kad susitikimo metu buvo paliesta tema ir dėl Klaipėdos galimybės kada nors tapti minėtų varžybų finišo uostu.

Pasak Vyriausybės pranešimo spaudai, Ministras Pirmininkas pasveikino sportininką su įspūdingais pasiekimais tarptautinėse varžybose, padėkojo už sunkų darbą ir asmeninį pasiaukojimą garsinant Lietuvos vardą.

„Man buvo didelė garbė susitikti su Lietuvos premjeru. Susitikimas buvo planuotas jau seniai, tačiau mes abu labai užsiėmę, tad jį vis tekdavo atidėti. Tiesa, šiandien, nors susitikimui buvo planuota skirti dvidešimt minučių, prašnekėjome beveik valandą. Kalbėjome ne tik apie mano dalyvavimą „Volvo Ocean Race“ lenktynėse bei tolimesnius sportinius planus, tačiau ir apie visos Lietuvos buriavimo perspektyvas. Smagu tai, kad premjeras ir pats prasitarė turintis svajonių susijusių su buriavimu“, - teigė R. Milevičius.

Pasak R. Milevičiaus, viena svarbiausių pokalbio temų buvo Klaipėdos galimybė tapti „Volvo Ocean Race“ jachtų lenktynių aplink pasaulį finišo uostu. Nors toks sprendimas pareikalautų pakankamai didelių investicijų, kitų miestų patirtis rodo, kad šios investicijos atsiperka dešimteriopai.

Viena vertus, didelė dalis lėšų skiriama ilgalaikės infrastruktūros tobulinimui. Kita vertus, buriuotojų olimpiadai prilygstančios „Volvo Ocean Race“ varžybos susilaukia milžiniško pasaulio žiniasklaidos dėmesio bei pritraukia šimtus tūkstančių žmonių iš viso pasaulio.

R. Milevičius su olandų komanda „Team Brunel“ 2014-2015 metų „Volvo Ocean Race“ lenktynėse iškovojo vicečempiono titulą. Šiuo metu lietuvių buriuotojas aktyviai buriuoja ir yra vienas iš realių pretendentų vėl dalyvauti didžiausiu buriuotojų renginiu ir prestižiškiausiomis lenktynėmis laikomose varžybose 2017 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių