Seniai laukta klaipėdiečių sėkmė

Plaukimas

Kaune kovojo šalies moksleivių, gimusių 1992 metais ir vėliau, plaukimo pirmenybių dalyviai. Klaipėdos garbę gynė ir dvylika „Gintaro“ sporto centro jaunučių. Seniai uostamiesčio plaukikai buvo užėmę tokią aukštą – antrą vietą. Juos aplenkė tik kauniečiai, kurie surinko 14 taškų daugiau.

Daugiausiai taškų komandai pelnė geriausiai tarp komandos draugų pasirodęs L.Panasiuk auklėtinis Igoris Kozlovskis. Jis buvo greičiausias plaukdamas 50 ir 100 m krūtine. Šias atkarpas įveikė per 38,80 sek. ir 1 min. 23,21 sek. Dar daug taškų pridėjo po 100 m varžybų kompleksiniu būdu. Užtrukęs baseino takelyje 1 min.17,57 sek. klaipėdietis buvo antras.

Negana to, I.Kozlovskis su kartu su Viliumi Vainora, Aleksandru Fedosejevu ir Kirilu Agapovu laimėjo dvi berniukų estafečių (4 po 50 m laisvu stiliumi ir kombinuotu būdu) varžybas.

Visų spalvų (aukso, sidabro ir bronzos) medalius iškovojo dvi Klaipėdos plaukikės – Evelina Rudytė ir Inga Šukytė. E.Rudytė (trenerė L.Isajeva) čempione tapo plaukdama 50 m krūtine (39,11), vicečempione – dukart ilgesnę distanciją (1.26,62), o trečią vietą užėmė įveikusi 100 m kompleksiniu būdu (1.23,22). I.Šukytė (trenerė D.Sadauskienė) nepralenkiama buvo plaukdama 50 m nugara – 36,88. Dukart ilgesnę atkarpą ji nuplaukė antra – 1.21,61. O bronzos medalį iškovojo 50 m laisvo stiliaus rungtyje – 32,61.

Stabiliausiai rungtyniavo Vilius Vainora ir Kirilas Agapovas. V.Vainoras visus tris kartus (50 ir 100 m nugara, 50 m peteliške – 35,73, 1.18,33 ir 53,34) užėmė antrą vietą, o K.Agapovas abu kartus buvo trečias (50 ir 100 m nugara – 36,06 ir 1.19,38).

Evelina Rudytė geriausiųjų pirmenybių plaukikių trejete užėmė antrą vietą.