„7bet-Lietkabelis“ nusileido svečiams iš Ukrainos

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sugrįžo į Europos taurės kovas. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25) pralaimėjo Slobožanskės „Prometey“ ekipai iš Ukrainos.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, jau per šešias pirmąsias minutes įgiję dviženklį pranašumą po Gyorgy Golomano dvitaškio (15:5). Panašų atotrūkį „7bet-Lietkabeliui“ pavyko išlaikyti iki pat kėlinio pabaigos, kai į Issufo Sanono dvitaškį taikliu tolimu metimu atsakė Mantas Rubštavičius (24:12).

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo sėkminga septynių taškų be atsako atkarpa ir po dviejų paeiliui D. J. Stephenso dvitaškių ženkliai sumažino deficitą (24:19). Panevėžio ekipai išlaikyti pranašumo nepavyko – likus mažiau nei minutei antrajame kėlinyje deficitą iki minimumo sumažino Gianas Clavellas (34:33).

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė dar vieną spurtą ir po Ondrejaus Balvino taškų įgijo didžiausią persvarą (34:39), o po kelių minučių ją dar labiau padidino Clavello ir D. J. Kennedy taškai (38:46). Visgi „7bet-Lietkabelis“ neleido varžovams pabėgti į priekį ir užbaigė kėlinį Beno Griciūno ir Jamelo Morriso dvitaškiais (51:55).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Kristianas Kullamae pelnė dvitaškį, perėmė kamuolį, taškus pelnė Golomanas, o dar kartą apsigynės Peno dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį (62:61). Kova ir toliau buvo apylygė – į Clavello dvitaškį su pražanga tokiu pat epizodu atsakė ir Benas Griciūnas (69:70). Visgi per paskutines dvi minutes svečiai surengė septynių taškų spurtą (69:77) ir įtvirtino pergalę.

Šiose rungtynėse „7bet-Lietkabelis“ vertėsi be Pauliaus Murausko.