„Barcelona“ krizė tęsiasi: nuskendo ir Izraelyje

Puikiai Eurolygos sezoną pradėjusi „Barcelona“ (13-6) niekaip nesugeba išbristi iš krizės. Antradienio vakarą Svetislavo Pešičiaus komanda 85:92 (27:20, 14:28, 16:17, 28:27) svečiuose pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (13-6). Tai buvo trečiasis katalonų pralaimėjimas iš eilės.

Mačo pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo. Nikola Mirotičiaus vedami katalonai sėkmingai pradėjo akistatą ir pirmo kėlinio pabaigoje turėjo devynių taškų rekordinę persvarą (27:18).

Visgi nuo antrojo kėlinio pradžios vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė.

„Maccabi“ pradėjo vis geriau pataikyti ir netrukus ne tik pasivijo varžovus, bet ir tvirtai perėmė iniciatyvą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Tel Avivo ekipos persvara pasiekė dvylikos taškų ribą (71:59) ir nors mačo pabaigoje katalonai priartėjo, pasivyti pakiliai rungtyniavusių šeimininkų neįstengė.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei „Barca“ sumažino atsilikimą iki vieno metimo (82:85), tačiau Scottie Wilbekinas pataikė iš toli ir galutinai išsklaidė intrigą.

Izraelio klubas savo aikštėje šį sezoną dar nepralaimėjo nė vieno mačo.

Pagal pergales „Maccabi“ pavijo „Barcelona“ krepšininkus ir abi šios ekipos su Maskvos CSKA dalijasi 3-5 vietas.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 19, Scottie Wilbekinas 18, Angelo Caloiaro ir Othello Hunteris (7 atk. kam.) po 12.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 (10 atk. kam.), Cory Higginsas ir Malcolmas Delaney po 13, Ante Tomičius 11, Kyle'as Kuricas 10.