„Celtics“ atsidūrė ties prarajos riba

2016-04-27 06:07

Antrajame ir trečiajame kėliniuose priešnuodžių varžovų puolimui neradę Bostono „Celtics“ patyrė sutriuškinimą išvykoje.

Scanpix nuotr.

Brado Stevenso auklėtiniai 83:110 (20:15, 19:32, 23:42, 21:21) nepasipriešino Atlantos „Hawks“ krepšininkams.

Prieš tai du susitikimus iš eilės laimėjusi Bostono ekipa dabar serijoje iki keturių pergalių jau grėsmingai atsilieka 2-3.

Antrojo kėlinio viduryje „Celtics“ dar pirmavo 29:19, tačiau Kentas Bazemore‘as netrukus smeigė tris tritaškius iš eilės, o „Hawks“ spurtavo 28:8 ir patys įgijo dviženklį pranašumą – 47:37.

Po ilgosios pertraukos Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai nemažino apsukų ir spurtavę 15:1 pabėgo į priekį net 86:59. Per antrąjį ir trečiąjį kėlinius „Hawks“ pelnė net 70 taškų, o praleido tik 42.

Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas, kurio metu užtikrintai krepšį atakavę šeimininkai išsaugojo triuškinančią persvarą ir priartėjo prie Rytų konferencijos pusfinalio.

Iki šiol serijoje vidutiniškai po 35 taškus per rungtynes rinkęs Isaiah Thomasas šį kartą į „Hawks“ krepšį įmetė viso labo 7 taškus, pataikydamas vos 3 metimus iš 12.

„Hawks“: Mike‘as Scottas 17, Jeffas Teague‘as ir Kentas Bazemore‘as po 16, Kyle‘as Korveris 13, Paulas Millsapas 10 (8 atk. kam.).

„Celtics“: Evanas Turneris 15, Jae Crowderis, Marcusas Smartas ir Jaredas Sullingeris po 10, Isaiah Thomasas 7.