D. Motiejūno sezonas Kinijoje baigėsi aštuntfinalyje

Donato Motiejūno sezonas Kinijoje baigėsi aštuntfinalio etape. Mūsiškio atstovaujama Šandongo „Golden Stars“ išvykoje 105:113 (28:26, 21:36, 30:20, 26:31) nusileido Džiangsu „Dragons“ ir seriją iki dviejų pergalių pralaimėjo 0-2.

Pralaimėjusiems Motiejūnas per 37 minutes įmetė 24 taškus (6/12 dvit., 1/4 trit., 9/17 baudos), atkovojo 20 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Šį sezoną Motiejūnas Kinijos lygoje sužaidė 37 rungtynes, per kurias aikštėje vidutiniškai praleido po 34 minutes ir pelnė po 27,3 taško, atkovojo po 14 kamuolių, atliko po 4,2 rezultatyvaus perdavimo ir perėmė po 1,8 kamuolio.

Anksti sezoną baigęs lietuvis turės galimybę papildyti kitą komandą. Eurolygoje ir Europos taurėje naujų žaidėjų registravimo terminas jau yra pasibaigęs. Lietuvos krepšinio lygoje naujus krepšininkus galima registruoti iki balandžio 19-osios dienos, o NBA pirmenybėse – iki balandžio 12-osios.

Reguliariame sezone Motiejūno komanda užėmė aštuntąją vietą ir serijoje su devintoje pozicijoje buvusia „Dragons“ turėjo namų aikštės pranašumą, bet juo nepasinaudojo bei baigė pasirodymą turnyre.

Šandongo komandos neišgelbėjo ir Ty Lawsonas, per 35 minutes įmetęs 30 taškų (5/11 dvit., 20/26 baudos), atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu nugalėtojų komandoje siautė serbas Miroslavas Raduljica, per 35 minutes surinkęs 30 taškų (9/15 dvit., 1/2 trit., 9/11 baudos), atkovojęs 13 kamuolių, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs du metimus.

Praėjusį sezoną Motiejūnas su Šandongo komanda nužygiavo iki Kinijos lygos pusfinalio. Tąkart lietuvis sezoną baigė balandžio 11-ąją dieną.