Dramatiškas sugrįžimas: I. Brazdeikio reidas „Žalgiriui“ išplėšė pirmąją pergalę

2022-10-18 19:04
basketnews.lt

Iniciatyvos ėmęsis Ignas Brazdeikis ištempė kauniečius į pirmąją pergalę Eurolygoje.

Įspūdingą pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Kauno „Žalgiris“ (1-2).

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose lemiamu metu 68:65 paklupdė Bolonijos „Virtus“ (1-2) krepšininkus.

Per ilgąją pertrauką į arenos palubes iškilo Pauliaus Jankūno marškinėliai.

Likus minutei iki mačo pabaigos „Žalgiris“ turėjo 5 taškų deficitą (60:65), tačiau Ignas Brazdeikis pelnė dvitaškį ir sumažino jį iki vieno metimo (62:65).

Netrukus žalgiriečiai apsigynė, o Evansas nukirpo „Žalgirio“ skirtumą iki minimalaus (64:65).

Kitoje atakoje Milošo Teodosičiaus metimas buvo netaiklus ir „Žalgiriui“ liko 24 sekundės išplėšti pergalę.

Likus 13 sekundžių I. Brazdeikis reidu išvedė „Žalgirį į priekį (66:65), „Virtus“ suklydo išsimesdami kamuolį, o I. Brazdeikis baudomis likus 7 sekundėms nutolino kauniečius per 3 taškus (68:65).

Lemiamoje atakoje „Virtus“ taškų nepelnė ir kauniečiai triumfavo.

Paskutinė atkarpa žalgiriečių laimėta 8:0.

Lemiamais momentais kauniečius į pergalę ištempęs I. Brazdeikis per 25,5 minutės surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.