R. Kurtinaičio auklėtiniai be gailesčio sutaršė "Žalgirį"

2016-01-29 16:45
AFP nuotr.

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose žaidė Eurolygos „Top 16“ etapo penktojo turo rungtynes su Maskvos srities „Chimki“ komanda. Žalgiriečiai neprilygo aikštės šeimininkams ir pralaimėjo 80:111 (18:25, 20:27, 23:25, 19:34). "Top 16" etape LKL čempionai patyrė ketvirtąją nesėkmę, o "Chimki" iškovojo ketvirtąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačą kauniečiai pradėjo sėkmingai. 2 min. po Edgaro Ulanovo tritaškio jie pirmavo 2:5.

Pirmojo kėlinio viduryje po E.Ulanovo dvitaškio LKL čempionai įgijo 6 taškų persvarą - 8:14.

6 min. aikštės šeimininkai po taiklaus tolimo šūvio sumažino atsilikimą iki minimumo - 14:15.

7 min. Zoranas Dragičius rezultatą išlygino - 16:16.

9 min. po Z.Dragičiaus metimo Rimo Kurtinaičio auklėtiniai įgijo 5 taškų persvarą - 21:16.

Po pirmojo kėlinio Rusijos komanda turėjo 7 taškų persvarą - 25:18.

Antrasis kėlinys. 12 min. Paulius Jankūnas "Žalgirio" atsilikimą sumažino iki 3 taškų - 25:22.

14 min. po Aleksejaus Švedo tritaškio "Chimki" įgijo 8 taškų persvarą - 31:23.

16 min. Sergejus Monia aikštės šeimininkų persvarą padidino iki dviženklės - 36:26.

18 min. Tyleris Honeycuttas "Chimki" pranašumą padidino iki 17 taškų - 43:26.

19 min. Renaldas Seibutis svečių atsilikimą sumažino iki 12 taškų - 43:31.

Komandos išėjo ilsėtis R.Kurtinaičio auklėtiniams pirmaujant solidžia 14 taškų persvarą - 52:38.

Trečiasis kėlinys. Trečiąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo labai nesėkmingai. "Chimki" laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo 22 taškų persvarą - 62:40.

24 min. Rusijos ekipa pirmavo 65:44.

25 min. Brockas Motumas "Žalgirio" atsilikimą sumažino iki 16 taškų - 65:49.

27 min. po Olivier Hanlano metimo komandas skyrė 14 taškų - 70:56.

Po trijų kėlinių "Chimki" turėjo 16 taškų persvarą - 77:61.

Ketvirtasis kėlinys. 32 min. po R.Seibučio dvitaškio Kauno krepšininkai atsilikinėjo 66:82.

34 min. Marko Todorovičius aikštės šeimininkų persvarą padidino net iki 25 taškų - 91:66.

37 min. Stanislavas Ilnitskis pelnė 100-ąjį tašką - 100:68. "Žalgirio" gynyba buvo kiaura kaip rėtis.

39 min. tritaškį švystelėjo Petteris Koponenas - 105:70. Mačą Rusijos ekipa laimėjo 111:80.

Rezultatyviausi

„Chimki“: Tyrese'as Rice'as 20, Tyleris Honeycuttas 14, Aleksejus Švedas 13, Petteri Koponenas 12, Zoranas Dragičius 11.

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 15, Ianas Vougioukas 14, Edgaras Ulanovas 12, Olivier Hanlanas 8.

Situacija prieš rungtynes

Pergalės. Iki šių rungtynių "Chimki" sąskaitoje - 3 pergalės ir 1 pralaimėjimas, „Žalgirio“ – 1 pergalė ir 3 pralaimėjimai.