Tragiškai sužaidęs paskutinį kėlinį "Žalgiris" nusileido Kazanės krepšininkams

2016-12-22 17:57

Ketvirtadienio vakarą Kauno "Žalgiris" savo aikštėje žaidė Eurolygos turnyro keturioliktojo turo rungtynes su Kazanės UNIKS krepšininkais. Po permainingos kovos ir tragiškai sužaisto ketvirtojo kėlinio žalgiriečiai pralaimėjo 80:88 (19:23, 27:20, 23:15, 11:30).

"Žalgiris" patyrė devintąją nesėkmę, o UNIKS iškovojo penktąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai iš Kazanės. 2 min. po UNIKS lyderio Keitho Langfordo dvitaškio Tatarstano ekipa pirmavo 0:6.

4 min. po Quino Colomo tritaškio "Žalgiris" atsilikinėjo 2:7.

6 min. K.Langfordas svečių persvarą padidino iki 10 taškų - 6:16.

7 min. dvitaškį pataikė Antanas Kavaliauskas - 8:16.

9 min. LKL čempionai turėjo 8 taškų deficitą - 12:20.

10 min. "Žalgirio" vidurio puolėjas Robertas Javtokas baudų metimais kauniečių atsilikimą sumažino iki 4 taškų - 16:20.

Po pirmojo kėlinio Kauno krepšininkai vis dar atsilikinėjo - 19:23.

Antrasis kėlinys. 12 min. po K.Langfordo metimo UNIKS padidino persvarą iki 9 taškų - 19:28.

"Žalgiris" nesutriko. Aikštės šeimininkai surengė spurtą, jie laimėjo atkarpą net 11:0, ir 14 min. po Pauliaus Jankūno baudų metimų pagaliau išsiveržė į priekį - 30:28.

18 min. rezultatas buvo lygus - 38:38.

20 min. Q. Colomas tolimu metimu vėl persvėrė rezultatą UNIKS naudai - 41:43.

Antrojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai. Prieš pat pertrauką Brockas Motumas įmetė abi baudas, ir kauniečių persvarą padidino iki 3 taškų - 46:43.

Trečiasis kėlinys. 22 min. P.Jankūnas LKL čempionų persvarą padidino iki 5 taškų - 48:43.

25 min. "Žalgiris" pirmavo 52:47.

Trečiojo kėlinio viduryje Kostas Kaimakoglou tritaškiu svečių atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 54:52.

27 min. Kazanės krepšininkai rezultatą išlygino - 54:54.

28 min. po A.Kavaliausko dvitaškio Kauno komanda įgijo 6 taškų persvarą - 60:54.

30 min. Lukas Lekavičius smeigė tritaškį, ir "Žalgiris" atitrūko - 67:57. Netrukus A.Kavaliauskas aikštės šeimininkų persvarą padidino iki 12 taškų - 69:57.

Po trijų kėlinio žalgiriečiai pirmavo 69:58.

Ketvirtasis kėlinys. Ketvirtąjį kėlinį "Žalgiris" pradėjo tragiškai. Kauniečiai pralaimėjo jo pradžią net 1:14.

36 min. Orlando Johnsonas tolimu šūviu persvėrė rezultatą UNIKS naudai 70:72.

38 min. "Žalgiris" atsilikinėjo 76:77.

39 min. K.Langfordas smeigė tritaškį - 78:82. "Žalgiris" pralaimėjo 80:88.

Situacija prieš rungtynes

Pergalės. "Žalgiris" savo sąskaitoje turi 5 pergales ir 8 pralaimėjimus, UNIKS laimėjo tik 4 kartus.