Europos krepšinio čempionatą komentuos žiūrovų pamėgtas duetas

 • Teksto dydis:

Jau rytoj, rugpjūčio 4 d., prasideda Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose rinktinė rengsis Europos krepšinio čempionatui „Eurobasket 2017“. Visus kontrolinius susitikimus ir Lietuvos rinktinės kovas Europos krepšinio čempionate komentuos žiūrovų mėgstamas profesionalų duetas – Linas Kunigėlis ir Rytis Vyšniauskas.

„Puikiai pamenu tą dieną, kai man pranešė, kad norėtų mane matyti Europos čempionate. Tai buvo tokia euforijos pilna diena. Tą dieną ir išvirtas kiaušinis skanesnis, ir saulė ryškiau šviečia, ir viskas daug gražiau“, – pasakoja R. Vyšniauskas.

Nors Rytį galima vadinti jaunu komentatoriumi ir jis pats tikina, jog iš savo kolegos L. Kunigėlio dar mokosi, tačiau patirties Ryčiui netrūksta: „Nenorėčiau nurašyti nė vienų varžybų ar turnyro, kurį teko komentuoti, nes iš kiekvieno kažką pasiimi, bet stambiausia auditorija ir didžiausia atsakomybė turbūt buvo praėjusiais metais, kai komentavau Europos futbolo čempionatą ir jaučiau, kad esu girdimas, kad gaunu atsiliepimų. Tais pačiai metais buvo olimpinės žaidynės, kai irgi buvo didelis dėmesys ir žiūrimumas.“

Rytis tikina, kad jau dabar gyvena naujo iššūkio laukimu: „Eurobasket'as bus labai išskirtinė patirtis, nes būsiu pačiame įvykių sūkuryje. Tai nesulyginami dalykai su komentavimu iš studijos. Tai didelis išbandymas, bet aš labai jo laukiu. Galiu pasakyti, kad su Linu esame komanda, aš tikrai puikiai jaučiuosi šalia tokio patyrusio profesionalo ir žmogaus, iš kurio kiekvieną kartą galiu mokytis.“

Kaip profesionalą Rytį vertina ir L. Kunigėlis, jis visai nesibaimina, kad didžiuliame krepšinio renginyje teks dirbti su kur kas jaunesniu kolega. „Aš į Rytį žiūriu kaip į seną vilką, puikiai suprantantį krepšinį, su kuriuo dirbti vienas malonumas. Aš vertinu žmones ne pagal amžių, o pagal profesionalumą. Jeigu kalbėtume apie pasitikėjimą, tai Ryčiu pasitikiu labiau nei pats savimi. Sutampa mūsų tempas, humoro jausmas, kuris yra labai svarbus komentuojant dviese“, – kolegos privalumus vardija Linas Kunigėlis.

Rytis karjerą pradėjo po konkurso internete, kuriame jam pasisekė ir atsirado progų išbandyti save komentatoriaus kėdėje. „Pirmą kartą komentavau 2011 metais, kai laimėjau „Viasat Sport Baltic“ konkursą ir su kolega gavau teisę pakomentuoti vienas rungtynes, o 2013 metais pradėjau komentuoti internetui. Galima sakyti, kad man per trejus metus, nuo 2013 iki dabar, labai daug visko įvyko“, – prisimena Rytis.

L. Kunigėlis – Europos krepšinio čempionatų senbuvis. Linas skaičiuoja, kad dalyvavo visuose Europos krepšinio čempionatuose nuo 1999 metų, o šis jau bus šeštasis, kurį komentuos. Nepaisant to, kad Linas jau puikiai įsivaizduoja, kas jo laukia, jis sako, kad visuomet yra nenuspėjamų dalykų: „Aišku, labai norėtųsi, kad maloniai nustebintų rinktinė. Bet ir šiaip krepšinio ar apskritai sporto išskirtinis bruožas, kuris traukia, yra tai, kad niekada nežinai, kas bus. Niekada nežinai baigties, scenarijaus, tai yra pati didžiausia intriga. O jaudulį jaučiu prieš kiekvieną eterį. Stengiuosi salėje atsidurti prieš pusantros valandos, pajausti atmosferą, įeiti į darbinę savijautą. Visada smagu susitikti ir su rinktinės nariais, užsienio kolegom“, - apie laukiantį čempionatą pasakoja L. Kunigėlis.

Pirmosios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės rungtynės – rugpjūčio 4 d., penktadienį, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

praeivis

praeivis portretas
Pasikartosiu nes nesinori kad sugadintu švente Lietuvos žiūrovui. gal padės .......Kai pasirodė informacija jog R vyšniauskas komentuos Europos čempionato varžybas, prapuolė bet koks noras žiūrėti kaip žaidžia Lietuvos rinktinė, Nesupranta kaip toks nesusipratėlis kaip R vyšniauskas gali išvis dirbti komentatoriumi. Nei tvora ne meta - liaudies išmintis pasakytu apie ši asmenį. Su tokiu leksikonu ta turi R vysniaukas ar kitas komentatorius R kazlauskas tik kiaules ganyti . Palinkėkim jiems sėkmės paršelių kombinacijas komentuoti o ne rinkitės darbą ir neleiskim jiems bjauroti mūsų nuotaikų. Gerai kad per FIBA galima žiūrėti tiesiogiai be šių komentatorių genialiu išsireiškimu., paprasčiau plepalu. Siūlau ir kitiems tai daryti.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių