Galingą pasirodymą surengęs D. Sabonis – istorinės „Pacers“ pergalės kalvis

Skaudų niuksą Toronte gavę Indianos „Pacers“ (34-24) krepšininkai išsiliejo grįžę į namų areną.

Nate‘o McMillano auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 119:80 (35:25, 34:19, 25:11, 25:25) nušlavė Šarlotės „Hornets“ (19-38) ekipą.

„Pacers“ tapo vos antrąja komanda NBA istorijoje, kuri pralaimėjusi rungtynes didesniu nei 35 taškų skirtumu atsitiesė jau kitame mače ir šventė pergalę didesne nei 35 taškų persvara.

1966-aisiais Los Andželo „Lakers“ buvo pralaimėjusi 39 taškais, bet kitose rungtynėse savo varžovus nušlavė 56 taškų persvara.

D. Sabonis per 31 minutę pelnė 21 tašką (7/9 dvit., 1/1 trit., 4/5 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo. Lietuvis buvo rezultatyviausias, daugiausiai kamuolių atkovojęs ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas tarp visų rungtynių dalyvių.

D. Sabonio +/- rodiklis taip pat siekė +39. Palyginimui, arčiausiai lietuvio buvęs Mylesas Turneris aikštelę paliko su +29 rodikliu.

„Pacers“ puikiai sužaidė pirmąjį ketvirtį, kuri laimėjo 10-ies taškų persvara, o visus reikalus išsprendė dar prieš ilgąją pertrauką.

JaKarras Sampsonas įkrovė iš viršaus, Dougas McDermottas surinko 4 taškus paeiliui, Justinas Holiday smeigė tritaškį bei dvitaškį, o „Pacers“ antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 11:0 bei įgijo triuškinamą persvarą – 46:25.

Antrąjį ketvirtį „Pacers“ laimėjo 34:19 ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 25 taškų persvarą (69:44). Didžiausią pranašumą šeimininkai turėjo ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 43 taškais (102:59 ir 104:61).

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (7/9 dvit., 15 atk. kam., 9 rez. perd.), T.J. Warrenas 19 (8/11 dvit.), Jrue Holiday 16 (4/5 dvit., 2/7 trit.), Malcolmas Brogdonas 15 (4/5 dvit., 7 rez. perd.), Dougas McDermottas ir JaKarras Sampsonas (5/7 dvit.) po 10.

„Hornets“: Mikalas Bridgesas 17 (5/10 dvit.), Calebas Martinas 11, P.J. Washingtonas (3/6 trit.), Cody Zelleris (4/8 dvit.) ir Cody Martinas (3/8 dvit., 0/4 trit.) po 9.