Griežtas sprendimas: Prancūzijos krepšinio federacija nebekvies T. Heurtelio į rinktinę

  • Teksto dydis:

Thomasas Heurtelis trečiadienį oficialiai pasirašė kontraktą su Sankt Peterburgo „Zenit“ klubu nepaisant susitarimo su Prancūzijos krepšinio federacija.

Pasirodžius naujienai oficialų pranešimą išplatino ir pati Prancūzijos krepšinio federacija.

„Nors mūsų krepšinio federacija buvo informuota, kad Thomasas palaikė ryšius su užsienio komandomis, tarp kurių buvo ir Rusijos klubai, mes niekada negavome jokių žinių apie žaidėjo susitarimą su „Zenit“ komanda. EČ pasiruošimo stovyklos pradžioje žaidėjas buvo pasirašęs susitarimą, kuriame krepšininkas žadėjo nepasirašyti sutarties su Rusijos ar Baltarusijos klubais.

Jei žaidėjas debiutuos su Rusijos klubo marškinėliais, jis pažeis susitarimą. Tokiu atveju gynėjas nebeatitiktų kriterijų, pagal kuriuos renkame žaidėjus į tarptautinius turnyrus, įskaitant ir 2024-ųjų Paryžiaus olimpines žaidynes“, – rašė federacija.

Heurtelis praėjusį sezoną atstovavo Madrido „Real“ komandai, tačiau didžiąją antrosios metų pusės dalį dėl drausminių priežaščių prancūzas nerungtyniavo. Vėliau klubas su žaidėju nusprendė atsisveikinti.

Europos čempionate gynėjas su Prancūzijos rinktine iškovojo sidabro medalius. Prancūzas vidutiniškai pelnydavo po 10,4 taško ir atlikdavo po 7,1 rezultatyvaus perdavimo bei buvo vienu iš svarbiausių komandos žaidėjų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Savanoris

Savanoris portretas
Thomas Huertel'is labai tiktų dalinei mobilizacijai. Savanoriu, žinoma.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių