Grįžo su trenksmu: J. Valančiūnas dominavo prieš R. Gobertą

Vienas rungtynes dėl COVID-19 protokolo praleidęs Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Naujojo Orleano „Pelicans“ (13-24) krepšininkas.

Lietuvos rinktinės puolėjas dominavo akistatoje su Rudy Gobertu, tačiau „Pelicans“ namie 104:115 (24:23, 25:29, 28:30, 27:33) nusileido Jutos „Jazz“ (27-10).

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 25 taškus (6/11 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Tiesioginio oponento R. Goberto sąskaitoje – 10 taškų (3/8 dvit., 4/6 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 2 blokuoti metimai ir 5 asmeninės pražangos.

Josho Harto penki taškai iš eilės ketvirtajame kėlinyje sumažino „Pelicans“ atsilikimą iki 97:103, bet tada du skaudžius smūgius sudavė Bojanas Bogdanovičius.

J. Hartas prametė sykį, Brandonas Ingramas – du, tuo metu B. Bogdanovičius įskraidino du tritaškius ir „Jazz“ staigiai atitrūko iki 109:97.

Likus žaisti 37,5 sekundės J. Valančiūnas įsirašė du taškus, tačiau pražanga sustabdytas Donovanas Mitchellas realizavo abi baudas ir neleido „Pelicans“ užsikabinti – 113:102.

B. Bogdanovičius iš viso pataikė 5 iš 11 tritaškių ir įsirašė 21 tašką (3/6 dvit., 5/11 trit., 0/1 baud.).

Rezultatyviau už JV rungtynėse pasirodė tik „Jazz“ lyderis Donovanas Mitchelas, kuris per 34 minutes įmetė 29 taškus (6/10 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.), išdalino 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius.

B. Ingramas sugrįžo į rikiuotę po dvejų praleistų rungtynių dėl Achilo skausmų bei tragiškai atakavo krepšį – iš žaidimo tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 18 (17 proc.).

Puolėjas surinko 10 taškų, 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

Jutos ekipa išvykoje pratęsė pergalių seriją iki devynių, tuo metu „Pelicans“ pralaimėjo antrąkart iš eilės ir trečią sykį per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 25 (6/11 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam.), Joshas Hartas 15 (4/6 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13 (5/8 dvit., 1/7 trit.), Devonte Grahamas (3/10 trit., 4 rez. perd.) ir Herbertas Jonesas (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.) po 11, Brandonas Ingramas 10 (2/11 dvit., 1/7 trit., 7 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 8 (6 atk. kam.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 29 (6/10 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 25 naud.), Mike'as Conley 22 (3/9 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 27 naud.), Bojanas Bogdanovičius 21 (5/11 trit.), Jordanas Clarksonas 14 (3/6 trit.), Rudy Gobertas 10 (3/8 dvit., 17 atk. kam., 2 blok.), Rudy Gay 9.