Gynėjo šou patraukta „Nuggets“ per pratęsimą įveikė „Thunder“

Denverio „Nuggets“ pasiekė pirmąją pergalę ikisezoninėse NBA rungtynėse.

Mike'o Malone'o auklėtiniai 113:107 (26:30, 30:20, 21:33, 25:19, 11:5) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ komandą.

Nugalėtojus į pergalę vedė Markusas Howardas, kuris pelnė 31 tašką (2/5 dvit., 9/17 trit.), atkovojo penkis kamuolius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui 8 taškų pranašumą turėjo Oklahomos krepšininkai (85:77), tačiau Howardo vedama „Nuggets“ komanda greitai išlygino rezultatą (88:88). Iki pat rungtynių pabaigos nė viena komanda nesugebėjo susikrauti apčiuopiamo pranašumo.

Likus keturioms sekundėms 3 taškais priekyje buvo „Thunder“ ekipa (102:99), tačiau tuomet Howardas smeigė tritaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jame savo šou tęsė tas pats Howardas. Gynėjas pataikė tris tritaškius ir atvedė „Nuggets“ komandą į pirmąją pergalę ikisezoninėse rungtynėse.

Šiame straipsnyje: NBAThunderNuggets