Jonavos krepšininkai pateko į turnyro Joniškyje finalą

2016-09-23 06:55

Pirmąją pergalę kontrolinių rungtynių cikle iškovojo Jonavos sporto klubo krepšininkai, turnyro Joniškyje pusfinalyje ketvirtadienį 68:60 (9:13, 20:14, 13:13, 26:20) įveikę šeimininkų „Delikateso“ klubą.

"Delikateso" nuotr.

Penktadienį turnyro Joniškyje finale jonaviečiai su Raseinių „Rasų“ krepšininkais, kurie pusfinalyje įveikė Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandą.

Pasak Jonavos klubo pranešimo, rungtynės tarp Jonavos ir Joniškio ekipų prasidėjo nerezultatyvia krepšininkų kova aikštėje. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio, rezultatas buvo vos 4:3 „Delikateso“ naudai.

Ketvirčio pabaigoje joniškiečiai bandė kiek atitrūkti (6:13), bet po pirmojo kėlinio komandas skyrė 4 taškai (9:13).

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę pamažu perėmė Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai. Po lygios pirmosios antrojo ketvirčio dalies, svečiai sėkmingiau atakavo ir po dviejų kėlinių jau turėjo dviejų taškų pranašumą – 29:27.

Po didžiosios pertraukos aikštėje toliau vyko lygių varžovų kova. Trečiasis kėlinys baigėsi taikiai (13:13), o ketvirtojo ketvirčio pradžioje Jonavos krepšininkai pradėjo didinti savo atotrūkį (45:40).

Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos, ekipas jau skyrė 8 taškai (55:47). Vaizdas aikštelėje per likusį laiką nepasikeitė ir pergalę šventė svečiai – 68:60.

11 taškų nugalėtojams pelnė Justas Vazalis, 10 – Karolis Šarukas, 9 – Evaldas Aniulis, 8 – Lukas Grabauskas, 6 – Tomas Rimša, po 5 – Mykolas Dieninis, Tomas Milinskas ir Arvydas Kačinas, 4 – Vytautas Pikalavičius, po 2 – Ričardas Verbickas ir Mintautas Bulanovas, 1 – Dainius Gulbinas.

Rezultatyviausiai Joniškio „Delikateso“ gretose žaidusio Dariaus Griškėno sąskaitoje – 21 taškas.