„Kibirkštis“ nusileido Rusijos klubui

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės nesėkme pradėjo Europos moterų krepšinio lygos (EWBL) turą Rusijoje.

Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės pirmose rungtynėse trečiadienį panaikino dviženklį atsilikimą, tačiau paskutinėmis minutėmis 75:79 (17:24, 18:27, 21:11, 19:17) turėjo pripažinti Rostovo prie Dono komandai SFEDU.

Vilnietės užtikrintai pradėjo rungtynes (10:4), tačiau jau ketvirčio viduryje turo šeimininkės persvėrė rezultatą, o iki kėlinio pabaigos nutolo 7 taškais (17:24).

Antrame ketvirtyje ir toliau „Kibirkšties-MRU“ merginos nerado savo žaidimo, o sėkmingas Rusijos klubo puolimas leido šeimininkėms susikrauti dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmauti 16 taškų skirtumu (35:51).

Tačiau per pertrauką rimtai pasikalbėjusios, „Kibirkšties-MRU“ krepšininkės trečiame kėlinyje iš naujo pakilo į kovą. Agresyvi gynyba ir greitos atakas leido sparčiai mažinti atsilikimą, kėlinys buvo laimėtojas 21-11 ir atsilikimas sumažintas iki 6 taškų (56:62).

Paskutiniame kėlinyje kovingai žaidusios lietuvės kelis kartus buvo priartėjusios iki vieno metimo (62:64), tačiau persverti rezultato nepavyko. Kėlinio pabaigoje „Kibirkšties-MRU“ komanda griebėsi pražangų taktikos (75:77), tačiau pakeisti rungtynių eigos nepavyko (75:79).

Vilniaus ekipai 18 taškų pelnė Gabrielė Šulskė, 17 - Daugilė Šarauskaitė (15 atk. kam.), 11 - Kristė Druskytė, po 10 - Klaudija Serkevičiūtė ir Justina Kraujūnaitė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Anna Zaiceva. Jos sąskaitoje - 26 taškai.