„Kibirkštis“ pirmosiose LMKL ketvirtfinalio rungtynėse vargo neturėjo

2016-03-18 18:43
DMN inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Pergale Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ketvirtfinalio seriją pradėjo Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios namuose 93:54 (16:11, 25:14, 27:14, 25:15) pranoko Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandą.

Prabėgus 2,5 minutės rezultatas dar buvo 2:2, bet tada vilnietės pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko – 8:2. Iki kėlinio pabaigos viešnioms pavyko nežymiai sumažinti atsilikimą – 11:16.

Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui šiaulietės dar labiau priartėjo (13:16), tačiau „Kibirkštis“ surengė spurtą 9:0, po kurio pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 25:13. Čia pat „Šiauliai-Universitetas“ atsakė savo atkarpa 6:0 – 19:25. Šeimininkės greitai susigrąžino dviženklę persvarą – 29:19. Per 20 paskutinių sekundžių du tritaškius pataikiusi „Kibirkštis“ įpusėjus dvikovai užtikrintai pirmavo – 41:25.

Po didžiosios pertraukos Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės nemažino apsukų ir toliau didino pranašumą, kuris po trijų kėlinių siekė 29 taškus – 68:39. Per paskutines dešimt žaidimo minučių Vilniaus komandos žaidėjos neatsipalaidavo ir dar labiau padidinusios persvarą pasiekė lengvą pergalę.

„Kibirkštis“: L.Juškaitė (7 atk. kam.) ir G.Meškonytė 14, E.Šniokaitė 11, Sh.Landry 10 (15 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: D.Mattox (3/16 metimai), F.Hilliard 11, S.Kuodienė 8.