KU svečiuose sutriuškino technologus

2008-11-04 12:20
KU svečiuose sutriuškino technologus / lskl.lt nuotr.

Antrąją pergalę šių metų pirmenybėse iškovojo Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai, kurie svečiuose 107:74 (27:21, 26:22, 25:13, 29:18) sutriuškino Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą.

Vos septyniese į Kauną atvykę klaipėdiečiai atsilikinėjo tik pačioje mačo pradžioje. Įpusėjus pirmajam kėliniui, Mindaugo Mockaus vadovaujami, KU studentai laimėjo atkarpą 8:0 ir pabėgo į priekį - 18:14. Likus žaisti minutę, Viktoras Chodorsovskis padidino svečių pranašumą iki septynių taškų - 24:17. Nors kauniečiams iki ketvirčio pabaigos pavyko truputį priartėti, po pirmųjų dešimties minučių uostamiesčio ekipa priekyje - 27:21.

Antrajame kėlinyje, sužaidus tris minutes, KU ekipos krepšininkas Evaldas Lengvinas pataikė iš toli ir svečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 34:23. Visgi, likus žaisti tris minutes, iki didžiosios pertraukos KTU spurtuoja 9:3 ir iš dviženklės KU persvaros lieka vos keturi taškai - 40:36. Po M.Mockaus paprašytos minutės pertraukėlės ,svečių žaidimas atsigavo, KU laimėjo atkarpą 9:0 ir vėl pabėgo į priekį - 49:36. Iki didžiosios pertraukos uostamiesčio krepšininkams pavyko išsaugoti dviženklį pranašumą. Įpusėjus mačui, KU priekyje - 53:43.

Po didžiosios pertraukos, sužaidus keturias minutes, Vytenis Petkus pataikė iš toli, Rolandas Žilevičius pridėjo dvitaškį, o KU dar labiau atitolo - 65:48. Pačioje ketvirčio pabaigoje KTU ekipos gynėjas Deimantas Baziukas buvo nubaustas nesportine, o nesutikęs su arbitrų sprendimu, ir technine pražangomis, svečiai tiksliai realizavo baudos metimus ir po trijų kėlinių klaipėdiečių persvara jau viršijo dvidešimt taškų - 78:56.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos aikštėje nebebuvo. Įsibėgėję uostamiesčio krepšininkai rengė vieną tikslią ataką po kitos ir, likus žaisti dvi minutes, V.Petkus pelnė šimtąjį tašką. KU laimėjo rungtynes rezultatu 107:74.

KTU: D.Baziukas 14 (trit. 2/8), G.Butkus ir M.Šumskis (dvit. 2/7, trit. 2/8, 10 atk. kam.) - po 13 , M.Sapiega (trit. 2/10) ir D.Stankaitis - po 8.

KU: E.Lengvinas 27 (dvit. 3/3, trit. 5/10) , V.Petkus 23 (baud. 8/8), M.Valaitis 18 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 3 blk.), M.Virbalas 17 (dvit. 8/9, 9 atk. kam.), R.Žilevičius 14 (16 atk. kam.).