L. Doničiaus traukiama „Mavs“ nutraukė „Lakers“ pergalių seriją

Antroje rungtynių pusėje užsikūręs Luka Dončičius ir Dalaso „Mavericks“ (13-6) NBA čempionate nutraukė Los Andželo „Lakers“ (17-3) dešimties pergalių seriją.

Slovėno traukiama „Mavericks“ Los Andžele triumfavo 114:100 (25:30, 34:32, 35:17, 20:21) ir iškovojo septintąją pergalę per pastarąsias aštuonerias rungtynes.

L. Dončičius 21 iš 27 savo taškų pelnė antroje rungtynių pusėje, kurią „Mavericks“ laimėjo 55:38. Krepšininkas taip pat atliko dešimt rezultatyvių perdavimų ir atkovojo devynis kamuolius.

„Mavericks“ trečiajame kėlinyje spurtavo 28:5 ir perlaužė rungtynes. L. Dončičius per trečiąjį kėlinį įmetė  taškų ir penkis kartus asistavo komandos draugams.

„Tai puiki pergalė, kuri mums reiškia labai daug. Ji parodė, kad galime žaisti prieš stipriausias komandas. Turime ir toliau tai tęsti“, – kalbėjo L. Dončičius.

„Tai tik vienos rungtynės. Dėl to nenusivilsime, žinome, kokia komanda esame. Žaidėme gerai ir jie mus įveikė. Bet mes patys savo įveikėme su kovojimu dėl kamuolių, tad žinome, ką turime padaryti geriau“, – pasisakė 27 taškus įmetęs ir 10 kamuolių sugriebęs Anthony Davisas.

„Mavericks“ kovą dėl kamuolių laimėjo 60:50. Dalaso krepšininkai puolime sugriebė 16 kamuolių, kai „Lakers“ – 9.

Iki šio mačo „Lakers“ prieš Dalaso krepšininkus buvo laimėjusi šešis kartus iš eilės.

Rungtynes iš pirmosios eilės stebėjo „Mavericks“ legenda Dirkas Nowitzki. Jis sulaukė žiūrovų ovacijų.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (10 atk. kam., 2 bl.), LeBronas Jamesas 25 (11/15 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd.), Alexas Caruso 10, Danielis Greenas 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 27 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Delonas Wrightas 17 (9 rez. perd.), Justinas Jacksonas, Dwightas Powellas (9 atk. kam.) ir Kristaps Porzingis (6 atk. kam.) po 15.