J. Lauvergne'o dominavimo įkvėptas „Žalgiris“ susitvarkė su „CBet“

Kauno „Žalgiris“ (22-1) Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pratęsė pergalių seriją iki keturiolikos.

Šį kartą Jure Zdovco auklėtiniai 93:70 (28:23, 24:20, 19:19, 22:8) susitvarkė su Jonavos „CBet“ (10-12) krepšininkais.

Lietuvos čempionai šiose rungtynėse poilsio suteikė Edgarui Ulanovui ir Lukui Lekavičiui, taip pat nežaidė čiurną besigydantis Tyleris Cavanaugh.

Rungtynės prasidėjo aukštu tempu, tačiau svečiai pradėjo nespėti paskui Joffrey Lauvergne‘ą – prancūzas per pirmąsias 7 minutes pelnė 15 taškų ir žalgiriečiai susikrovė pranašumą – 21:12.

Antrajame ketvirtyje žalgiriečiams pavyko spurtuoti 13:0 ir nutolti iki 16 taškų (41:25), bet Jonavos krepšininkai nekapituliavo ir dar tame pačiame kėlinyje priartėjo iki 4 taškų – 43:47.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Tomas Zdanavičius pataikė iš toli ir priartino svečius prie varžovų per vieną metimą (62:64), bet tada įvyko kertinis „Žalgirio“ spurtas 13:0 (77:62) ir šią persvarą Lietuvos čempionai paskutinėmis minutėmis dar labiau padidino.

Rungtynių pabaigoje ant parketo pasirodė Titas Sargiūnas ir Mantas Rubštavičius ir abu jie, susirinkusių žiūrovų džiaugsmui, pelnė po dvitaškį.

Tik pirmoje rungtynių pusėje žaidęs J. Lauvergne‘as buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Baudos aikštelėje dominavęs prancūzas per 13 minučių pelnė 21 tašką (10/11 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Jonavos ekipos gretose išsiskyrė Vitalijus Kozys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 21 taškas (3/4 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne'as 21 (13 min., 10/11 dvit., 25 naud.), Artūras Milaknis 15 (5/8 trit.), Janis Strelnieks 13 (4/4 dvit., 6 rez. perd.), Tai Websteris (5/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Marekas Blaževičius (4/5 dvit., 9 atk. kam.) po 11.

„CBet“: Vitalijus Kozys 21 (4/7 trit.), Manu Lecomte 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Juanas Palaciosas 10 (5/8 dvit., 5 rez. perd.), Evaldas Šaulys 8.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisCBetLKLJonava