LeBronas Jamesas su „Lakers“ užgesino dvi „Rockets“ superžvaigždes

Vakarų konferencijos sunkiasvorių dvikovoje LeBronas Jamesas pelnė 31 tašką ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų, o trečią kėlinį puikiai sužaidusi „Los Angeles Lakers“ komanda (34-8) išvykoje 124:115 palaužė „Houston Rockets“ (26-15).

„Turime garbės nepralaimėti dvejų rungtynių iš eilės“, – juokavo LeBronas Jamesas, rodęs komandai kelią į pergalę NBA rungtynėse šeštadienį.

„Lakers“ krepšininkai atsigavo po pralaimėjimo „Orlando Magic“ prieš tris dienas, kai netikėtai sugriuvo devynerių laimėtų rungtynių serija.

„Rockets“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės, nors Russellas Westbrookas pelnė 35 taškus, o rezultatyviausias lygos žaidėjas Jamesas Hardenas – 34.

Šįkart „Lakers“ turėjo daugiau ginklų. Kyle'as Kuzma įmetė 23 taškus, Danny Greenas, ir Kentaviousas Caldwell-Pope'as – po 20.

„Lakers“ ekipa buvo atsilikusi pirmojoje mačo dalyje, bet perlaužė rungtynes trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 32:17.

Kuomet svečių pranašumas išaugo iki 110:94, dalis „Rockets“ sirgalių pasuko link išėjimo, o pastebimai gausi „Lakers“ aistruolių grupė ėmė skanduoti „Let's go Lakers“ (Pirmyn, „Lakers“).

Emocijų pasitaikė rungtynėse – trečiajame kėlinyje R.Westbrookas apsižodžiavo su Anthony Davisu, kuris sėdėjo ant suolo, praleidęs rungtynes dėl traumos. Abu buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Beje, 35 taškus pelnęs R.Westbrookas tapo pirmuoju „Rockets“ žaidėju, išskyrus J.Hardeną, nuo Tracy McGrady laikų, kuriam pavyko pelnyti 30 ir daugiau taškų ketveriose rungtynėse paeiliui.

Techninę pražangą gavo ir „Lakers“ vidurio puolėjas Dwightas Howardas, kažką nepadoraus užrėkęs „Rockets“ atsarginiams žaidėjams.

Po šios pergalės Los Andželo klubas lieka lyderis Vakaruose, o absoliučioje lygos įskaitoje nusileidžia tik „Milwaukee Bucks“ (38-6).

„Rockets“ su 37,2 taško per rungtynes renkančiu rezultatyviausiu NBA šio sezono krepšininku J.Hardenu Vakaruose nusileido į šeštą poziciją.