Legionierių vedamas „Lietkabelis“ sudorojo „Pieno žvaigždes“

Panevėžio „Lietkabelio“ (5-3) komanda „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė užtikrintą pergalę namų arenoje.

Nenado Čanako auklėtiniai 89:70 (20:12, 21:15, 19:24, 29:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1-6) ekipą.

Panevėžiečiai iniciatyvą rodė nuo pat rungtynių pradžios. Juos į priekį vedė užtikrintai rungtynes pradėjęs „Lietkabelio“ aukštaūgis Džordže Gagičius, kuris per pirmąsias dešimt minučių pelnė 6 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir sąskaitoje turėjo 10 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje pasvaliečiams atsilikimo sumažinti nepavyko. Pirmoje rungtynių pusėje puikiai krepšį iš dviejų taškų zonos atakavę šeimininkai (14/20 dvit.) toliau didino persvarą ir po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 41:27.

Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę ir aktyvesni trečiajame kėlinyje buvo svečiai iš Pasvalio. Tai buvo rezultatyviausias „Pieno žvaigždžių“ ekipos kėlinys, kurį jie laimėjo 24:19, taip savo atsilikimą prieš lemiamą rungtynių ketvirtį sumažinę iki 9 taškų (51:60).

Visgi rungtynių pabaigoje panevėžiečiai buvo labiau užtikrinti ir daugiau vilčių svečiams nesuteikė. Paskutinį ketvirtį laimėję „Lietkabelio“ krepšininkai (29:19) įtvirtino savo pranašumą ir pasiekė penktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Panevėžio komandai Dž. Gagičius per 20 minučių pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Nikola Radičevičius pridėjo 16 taškų (6/11 dvit.), 5 rezultatyvius perdavimus ir 13 naudingumo balų.

Pasvalio ekipos gretose išsiskyrė Paulius Petrilevičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 7/10 baud.), 6 atkovoti kamuoliai ir 19 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Nikola Radičevičius (6/11 dvit., 5 rez. perd.) ir Džordže Gagičius (7/10 dvit., 7 atk. kam.) po 16, Karolis Giedraitis 14 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Panagiotis Kalaitzakis 13 (6/6 baud.), Kristupas Žemaitis 10, Gabrielius Maldūnas 7 (3/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.).

„Pieno Žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 17 (5/8 dvit., 7/10 baud., 6 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 14 (9/10 baud., 8 atk. kam.), Marquesas Townesas 12 (4/7 dvit.), Žygimantas Skučas 11 (3/5 trit., 6 atk. kam., 4 kld.), Arnas Beručka 7.