"Lietkabelis" prieš estus pasiekė įspūdingą revanšą

2014-12-03 21:09
kklietkabelis.lt inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (6/2) komanda, kuri namuose 116:54 (30:8, 36:28, 23:8, 27:10) sutriuškino Talino TTU (2/5) krepšininkus ir atsirevanšavo jiems už nesėkmę 77:84 pirmajame rate.

Šiame mače po penkių savaičių priverstinės pertraukos ant parketo pasirodė piršto lūžį išsigydęs Mantas Kazonas. Tiesa, kol kas panevėžiečiai dar turėjo verstis be traumuoto Žygimanto Janavičiaus.

„Lietkabelis“ visus reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo net 22 taškų skirtumu (30:8) ir varžovams iš Estijos net neleido pagalvoti apie galimybę atsitiesti.

„Lietkabelis“: Evaldas Žabas 20 (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Gediminas Žalalis (8 atk. kam.) ir Lukas Aukštikalnis po 16, Žygimantas Jonušas 15, Jurica Žuža (6 atk. kam.) ir Darius Griškėnas po 9.

TTU: Joonas Jarvelainenas ir Kristjanas Makke po 14, Priidikas Ulpas 12.