LKL čempionai sunkiai palaužė autsaiderius

„Buvau labai nervingas, nes žinojau, kaip sunkiai laimėjome čia pastarąsias rungtynes“, - kalbėjo Jure Zdovcas. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose 88:71 palaužė „Betsafe-LKL“ čempionato autsaiderį Prienų klubą.

"Labas GAS“ komanda per 16 turų laimėjo tik vieną mačą, žalgiriečiai, atvirkščiai, tik sykį suklupo.

Nepaisant rezultatų skirtumo, prieniškiai startavo ryžtingai. Po pirmo ketvirčio žalgiriečiai turėjo minimalią persvarą – 20:19. „Žalgiris“ ėmė krautis pranašumą antrajame ketvirtyje (34:21). Po pertraukėlės „Labas GAS“ ant parketo grįžo kovingai (42:47) ir intriga persikėlė į paskutinį kėlinį. Jame kauniečiai spurtavo ir įsirašė pergalę. Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė aukštaūgiai. Marekas Blaževičius pasiekė asmeninį „Betsafe-LKL“ karjeros rekordą, pelnydamas 23 taškus. Be to, jis surinko 30 naudingumo balus. tai - taip pat naujas jo rekordas. Paulius Jankūnas įmetė 18 taškų ir surinko 21 naudingumo balą. Tai Websteris pridūrė 11 taškų, Karolis Lukošiūnas 9, Artūras Milaknis ir Tyleris Cavanaugh – po 8.

„Labas GAS“ daugiausia taškų pelnė: Jovanas Kljajičius 21 (2/9 trit.), Rapolas Ivanauskas 15 (10 atk. kam., 21 n.b.), Ignas Sargiūnas 13, Mantvydas Staniulis 8.

"Rezultatas neatspindi realybės, nes negalėjome atsipalaiduoti iki paskutinės minutės. Kai kurių žaidimas buvo netinkamo lygio, negaliu su tuo susitaikyti“, - aiškino J.Zdovcas.

"Pritrūko šalto proto, nes žaidėme prieš patyrusią komandą. Gana gerai laikėmės tris su puse kėlinio, bet taip paleisti pabaigą nedovanotina. Pasitaikė kvailų sprendimų, klaidų, nes esame jauna komanda. Mokysimės“, – žadėjo Prienų ekipos vairininkas Tomas Gaidamavičius.