M. Kuzminsko blyksnio nepakako: „Lokomotiv“ sensacingai krito prieš prancūzus

Europos taurės „Top 16“ etapą netikėtu pralaimėjimu pradėjo lietuvių atstovaujamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-1), antradienį namie 79:83 (19:20, 18:16, 22:18, 20:29) nusileidęs Paryžiaus „Metropolitans 92“ (1-0).

Lemiamą kirtį prancūzai sudavė paskutiniame ketvirtyje, kai spurtavo 7:0.

Rusijos klubui atstovaujantis Mantas Kalnietis per 25 minutes pelnė 6 taškus (0/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė, surinko 3 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę pelnė 21 tašką (8/11 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 2 klaidas, išprovokavo 4 ir užsidirbo 3 asmenines pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuvis buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose. 15 taškų pridėjo Kevinas Hervey, 13 – Jordanas Crawfordas.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Davidas Michineau, 17 – A.Brownas, 15 – Archie Goodwinas.