Mače prieš NBA lyderius – galingas D.Sabonio pasirodymas

Domantas Sabonis sužaidė dar vieną puikų mačą, bet NBA lyderių tvirtovėje „Indiana Pacers“ (26-29) patyrė nesėkmę. Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai penktadienio vakarą 111:119 (32:24, 37:32, 20:33, 22:30) nusileido „Utah Jazz“ (42-14) ekipai.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/15 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 7/7 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„Pacers“ geriau pradėjo dvikovą ir pirmavo nuo pirmojo kėlinio vidurio iki pat ketvirtojo pradžios. Antrajame kėlinyje svečiai turėjo net 17 taškų rekordinį pranašumą, tačiau NBA lyderiai kelti vėliavą atsisakė ir pradėjo tiestis.

Po trijų kėlinių rezultatas jau buvo lygus, o lemiamoje atkarpoje dominavo šeimininkai.

„Jazz“ pergalę apkartino lyderio Donovano Mitchello trauma. Trečiojo kėlinio pradžioje jis užkliuvo už Edmondo Sumnerio kojos ir išsisuko dešinę čiurną.

Jutos komanda pirmauja visoje lygoje, o „Pacers“ Rytuose yra devinta.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 24, Donovanas Mitchellas 22, Jordanas Clarksonas 18 , Rudy Gobertas 13 (23 atk. kam., 4 blok.), Joe Inglesas 11, Mike'as Conley 10 (10 rez. perd.).

„Pacers“: Carisas LeVertas 24, Domantas Sabonis 22 (15 atk. kam., 7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 16, Goga Bitadzė 13, Jeremy Lambas 12.