„Neptūnas“ po permainingos kovos palaužė „Šiaulius“

Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį pradėjo svarbia pergale - "Švyturio" arenoje palaužė "Šiaulių" ekipą.

Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį pradėjo svarbia pergale - "Švyturio" arenoje rezultatu 86:83 palaužė "Šiaulių" ekipą.

Pergalingą metimą, likus 7 sekundėms į šiauliečių krepšį smeigė Justas Sinica.

Ketvirtfinalyje yra kovojama iki dviejų pergalių. Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 7 dieną (trečiadienį) 19 val. Šiauliuose.

Rungtynių eiga

Šiauliečiai, kurių gretose net penki legionieriai, pirmoje rungtynių pusėje dažniau buvo priekyje - 22:15, 37:29 o trečiajame kėlinyje vienu metu pirmavo ir 11 taškų skirtumu - 61:50.

Visgi ketvirtajame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai sugebėjo mobilizuotis ir išplėšti pergalę. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 7 sekundėms lemiamas buvo Justo Sinicos tolimas metimas, išvedęs neptūniečius į priekį 84:83.

Per likusį laiką šiauliečiai nesurezgė rezultatyvios atakos ir dar užsidirbo techninę pražangą. Tuo pasinaudojo "Neptūno" kapitonas Martynas Mažeika, dviem taikliais baudos metimais įtvirtinęs savo ekipos pergalę - 86:83.

Priminsime, kad šiemet neptūniečiai "Šiaulių" ekipą ketvirtfinalyje eliminavo iš Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro. Tąkart kelialapį į LKF taurės turnyro finalo ketverto varžybas klaipėdiečiams lėmė atsakomosiose rungtynėse iškovota pergalė net 27 taškų skirtumu - 74:47.

Ši skambi pergalė buvo iškovota senojoje "Neptūno" sporto salėje. Pirmoje dvikovoje Šiauliuose "Neptūno" krepšininkai, rungtyniavę be vieno iš ekipos lyderių Justo Sinicos, patyrė nesėkmę rezultatu 79:92, tad klaipėdiečiams jau žūtbūt reikėjo pergalės daugiau nei 13 taškų skirtumu. Užduotis įvykdyta su solidžiu kaupu.

LKL čempionate "Šiauliai" ir "Neptūnas" šį sezoną susitiko du kartus ir pasidalijo po pergalę: 2013 metų spalio 1 dieną Klaipėdoje rezultatu 91:69 nugalėjo neptūniečiai, o balandžio 15 dieną Šiauliuose jau sėkmė lydėjo Saulės miesto atstovus - 90:79.

"Neptūnas" LKL reguliariajame čempionate užėmė trečiąją vietą (14 pergalių, 6 nesėkmės), šiauliečiai - šeštąją (20 pergalių, 14 nesėkmių).

"Neptūnas" - "Šiauliai" - 86:83 (15:22, 23:21, 27:20, 21:20).

Klaipėdos ekipą į pergalę vedė Marius Runkauskas, pelnęs 23 taškus, Justas Sinica pridėjo 12, Valdas Vasylius ir Mindaugas Girdžiūnas - po 10, Vytautas Šarakauskas ir Taironas Brazeltonas - po 8 tšk.

Iš "Šiaulių" komandos išsiskyrė Derekas Nydhemas, surinkęs 20 taškų, Rokas Giedraitis pridėjo 16, Julius Jucikas - 14, Vytautas Šulskis - 13 taškų.

klaip

klaip portretas
nu visai negrazu kai savi ziurovai eina pries neptuna matyt norite kad pralostu arba tiek teismanai krepsini jeigu tau teisejai nuleme rungtyniu baigty.

Vladziune

Vladziune portretas
Teiseju saliskumo-nepastebejau ,o kieno fantaziju vaisius tas po arena slampinejantis su dauno pozymiais"NEPTUNAS"

????

???? portretas
Vel teisejai leme rungtyniu nugaletoja,neptunas teiseju deka akivaizdziai buvo tempiamas i pergale,neskiriant baudu neptunui,kurie zaide regbi....