„Petrochema-Dextera“ Šilutėje patyrė pirmąjį pralaimėjimą NKL čempionate

2015-10-09 19:00
DMN inf.
Jonaviečiams Tadas Sebežiovas pelnė 12 taškų
Jonaviečiams Tadas Sebežiovas pelnė 12 taškų / jsk.lt nuotr.

Pirmąjį pralaimėjimą 2015-2016 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezone patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (2-1) krepšininkai Šilutėje 62:72 (15:19, 23:18, 8:15, 16:20) nusileidę vietos „Šilutei“ (3-0).

Rytoj Jonaviečiai namuose susitiks su „Telšių“ (2-1) krepšininkais, kurie penktadienio rungtynėse įveikė Raseinių „Rasus“ 83:67. Savo ruožtu „Šilutė“ kartu su „Mažeikių“ bei „Sūduvos-Mantingos“ klubais čempionate išlieka be pralaimėjimų.

Rungtynes Šilutėje sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus pusė pirmojo kėlinio, turėjo keturių taškų persvarą 12:8. Jonaviečiams kiek priartėjus, P. Joniko auklėtiniai surengė spurtą ir grėsmingai nutolo 19:10 (9 min), tačiau per likusį kėlinio laiką „Petrochema-Dextera“ sugebėjo pristabdyti varžovus 15:19.

Jonavos krepšininkai tęsė sėkmingą žaidimą ir laimėdami atkarpą 10:0 ir išsiveržė į priekį 20:19 (12 min). K. Naruševičiaus ekipa nemažino apsukų bei padidino savo pranašumą iki rekordinio 30:23 (15 min). Tiesa, tris tritaškius pataikę šeimininkai išlygino rezultatą 32:32, o kėlinį pirmaudami užbaigė svečiai 37:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje jonaviečiai strigo puolime, o „Šilutės“ ekipa per trijų minučių atkarpą nutolo 45:38. Jonavos klubą pabudino Karolio Šaruko ir Tomo Milinsko taškai 46:50 (28 min), tačiau iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos šilutiškiai išlaikė pranašumą 52:46.

Paskutiniame ketvirtyje kartojosi trečiojo kėlinio pradžios scenarijus ir Kęstučio Naruševičiaus ekipą varžovai pasiuntė į gilią duobę 67:50 (35 min). „Petrochemą-Dexterą“ nuo skaudaus pralaimėjimo ėmė gelbėti Lukas Grabauskas, pelnęs 7 taškus iš eilės, tritaškį pridėjo Ričardas Verbickas ir ekipas skyrė vienženklis skirtumas – 68:60 (37 min). Kaip bebūtų, per likusį laiką „Šilutė“ arčiau Jonavos klubo neprisileido 72:62.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Tomas Milinskas ir Tadas Sebežiovas po 12 taškų, Evaldas Aniulis 10 (7 atk. kam.), Lukas Grabauskas ir Karolis Šarukas po 7, Ričardas Verbickas 5, Henrikas Vorotnikovas 4, Tomas Čerkunovas 3, Mintautas Bulanovas 2, Justas Vazalis.

„Šilutė“: Darius Kibildis 16 taškų, Ignas Vaitkus 14, Aurelijus Pukelis ir Tomas Lekūnas po 13.