Po skaudaus pralaimėjimo – V. Šeškaus kirtis elitiniams Lietuvos teisėjams: buvo daug klaidų

Namuose žaidęs Jonavos „CBet“ pralaimėjo trečiąsias serijos rungtynes „Šiaulių-7bet“ ir atsidūrė ant prarajos krašto LKL ketvirtfinalyje, o po mačo šeimininkų treneris Virginijus Šeškus metė akmenį į teisėjų daržą.

Po rungtynių treneris neturėjo priekaištų savo auklėtiniams ir iškart pradėjo monologą apie dvikovos arbitrus.

„Tikrai neturiu pretenzijų žaidėjams, gerai kovėsi, nors ir buvo taktinių klaidų, – spaudos konferenciją pradėjo Šeškus. – Visą sezoną aš prie teisėjų nelendu ir, aišku, negalima ant karštųjų, bet jeigu priešininkų komandos vadovai atėję po rungtynių sako, kad mums ne tik fortūna padėjo, tai suprantate... Tokios klaidos, techninės po to mums. Reikia dar peržiūrėti, bet mums tikrai nepadėjo.“

Techninę pražangą Šeškus užsidirbo ketvirtojo kėlinio pradžioje, o netrukus po to tokia pati nuobauda sekė ir atsarginių žaidėjų suoleliui. Paprašytas patikslinti šią situaciją Šeškus toliau neslėpė savo pykčio.

„Blemba, chebra... Kai Šaulys ėjo, aš tikrai mačiau, kad „Šiaulių“ žaidėjai prilaiko, mes ir vaizdo medžiagą siuntėme. Aš tikrai atsiprašysiu, jei kitaip buvo. Bet jei Šaulys gali pavaidinti, tai negali būti taip..., – nusivylimo neslėpė Šeškus. – Nenoriu įvardinti žmonių, bet jie po mačo pasakė, kad sutinka, jog tai klaida. Ir tai labai svarbus momentas. Lygus mačas ir duoda technines.

Aš tikrai sakau, kad mūsų Lietuvos teisėjai yra neblogi, nebūtinai šie trys, bet yra pirmas dešimtukas. Jums iš šono gal lengviau viską matyti, bet mano manymu šiandien tikrai buvo daug klaidų.“

Šioje akistatoje dirbo geriausiu Lietuvos arbitru pripažintas Gytis Vilius, antroje vietoje esantis Tomas Jasevičius ir šį sezoną LKL dirbti pradėjęs Saulius Račys. Visi jie taip pat teisėjauja ir Eurolygoje.

Kalbėdamas apie rungtynes Šeškus pažymėjo, jog trūksta atsarginių indėlio. Šį vakarą Jonavos komandai atsarginiai krepšininkai surinko 20 taškų, bet visus juos pelnė nuo suolo pakilęs Jeffas Garrettas.

„Nėra atsarginių. (Vitalijus) Kozys išvis... Jam, vaikiui, koją skauda, bet aš manau, kad tai baimė. Jis nėra žaidęs tokio lygio varžybose ir šiti dalykai labai kerta. (Justinas) Ramanauskas, Kozys, Kahlilas (Thomasas) – jie visi NKL žaidėjai. Šiandien žaidėme taškas į tašką ir aš bijojau rizikuoti.

Norėjau pasiimti tašką su patyrusiais žaidėjais ir jei būtume laimėję, sakyčiai pasitvirtino, o dabar galima sakyti, kad reikėjo atskirais momentais įleisti šviežius krepšininkus“, – dėstė Šeškus.

Nors Šeškus sako, jog emociškai tai jam yra sunkiausias pralaimėjimas šį sezoną, bet sekmadienį į Šiaulius vyks kovoti ir bandys pratęsti seriją.

„Mes šį sezoną padarėme labai didelį darbą. Jei blaiviai pasižiūrint, kokią mes turėjome komandą, kiek turėjome problemų... Mes tikrai nebuvome įsitempę, jei pralaimėsime seriją, niekas mūsų nesmerks. Sekmadienį važiuosime kovoti“, – baigė Šeškus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių