Treneris kovėsi ir su varžovais, ir su teisėjais

„Nuovargis trukdė, bet vienerias rungtynes gali ir šešiese sužaisti“, - skundėsi Virginijus Šeškus. Jo vedama Jonavos „CBet“ ekipa „Betsafe-LKL“ pirmenybių mače savo aikštėje išsimaudė šaltame duše prieš Citadele KMT finalo ketverto turnyrą.

Be išvaryto Virginijaus Šeškaus mačą baigusi Jonavos ekipa namuose 74:85 neprilygo Prienų „Labas GAS“ krepšininkams.

Prienų klubas laimi antras rungtynes iš ketverių pastarųjų „Betsafe-LKL“.

„CBet“ komanda vertėsi ne tik be traumuoto Vytauto Šulskio, bet ir praeito mačo metu čiurną susižeidusio Edvino Šeškaus.

Nepaisant netekčių šeimininkai po pirmo ketvirčio pirmavo 24:21. Glynnas Watsonas ėmėsi kompensuoti netektis ir tapo ryškiu lyderiu savo komandoje. Būtent jo 7 taškai paeiliui antrojo kėlinio pradžioje suteikė „CBet“ svarų pranašumą – 31:21. Puolime užtikrintai atrodę jonaviečiai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudavo 51:38. Beje, G.Watsonas per du kėlinius pelnė 19 taškų, atliko 4 perdavimus bei rinko 24 naudingumo balus, rungtyniavęs be keitimų.

„CBet“ trečiajame kėlinyje į aikštę žengė tvirtai ir neleido oponentams kurstyti intrigos – 59:42. Tačiau tai buvo tyla prieš audrą. Galiausiai „Labas GAS“ parodė kitą veidą, surengė spurtą 14:0 ir vedama Tauro Jogėlos kvėpavo į nugaras Jonavos vyrams – 56:59. Maža to, „CBet“ neteko vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, kuris trečiojo kėlinio gale užsidirbo antrą techninę pražangą. Galiausiai G.Watsonas ir Martinas Laksa padėjo jonaviškiams ketvirtį baigti pirmaujant 64:59.

Justinas Jogminas ir K.Andersonas ėmė tempti į priekį prieniškius, o J.Wilsonas rezultatą persvėrė – 71:70. Tai buvo lūžis rungtynėse, kadangi „Labas GAS“ tik bėgo pirmyn – 77:72. Maža to, Dominykas Domarkas pataikė iš toli, o T.Jogėla galutinai žudė šeimininkus – 82:72.

T.Jogėla buvo vienas lyderių Prienų klube ir žaidė geriausią sezono mačą – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių. Jis pagerino karjeros efektyvumo rodiklį „Betsafe-LKL“ (31 naudingumo balas).

Nugalėtojams Kyanas Andersonas pelnė 19, Darius Tarvydas 15, Jamilas Wilsonas 12 taškų.

Jonavos ekipai: Glynnas Watsonas 23, Goranas Huskičius ir Martinas Laksa (7 atk. kam.) – po 15, Dovis Bičkauskis 11 (5 rez. perd.), Jeffery Garrettas 10 (7 atk. kam.).

„Kai dideli neįmeta, turi vargti mažiukai. Jei nėra bent poros žmonių, mes imame byrėti. Po pergalės prieš „Žalgirį“ davėme keletą išeiginių, ir kažkas išsiderino. Net puolimas, kuriame mano komandos stiprios. Nenoriu kritikuoti teisėjų, bet komunikacijos iš jų pasigedau. Jei nori išvyti trenerį, galėsi išvyti bet kurį, ne tik mane“, - sakė V. Šeškus.

„Esame labai laimingi. Parodėme didžiulį charakterį panaikindami 16 taškų duobę. Pirmoje pusėje jonaviečiai nežmoniškai pataikė, buvo nesustabdomų metimų. Bet taip kosmiškai nepataikysi visą laiką. Matėme, kad jie žaidžia 5-6-iese, todėl žinojome, kad pavargs“, - teigė Prienų ekipos vairininkas Marius Kiltinavičius.