„Rytas“ išsaugojo viltis dėl patekimo į kitą Čempionų lygos etapą

Palankaus rezultato FIBA Čempionų lygoje sulaukęs Vilniaus „Rytas“ (2-3) išvykoje pasiekė tvirtą pergalę ir taip išsaugojo šansus kovoti dėl kelialapio į „Top 8“ etapą.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 92:69 (19:19, 23:12, 22:21, 28:17) be pergalių paliko Stambulo „Bahcesehir Koleji“ (0-5) ekipą.

Iš toli varžovų krepšį nuo pirmų minučių atakavę vilniečiai rungtynes pradėjo galinga atkarpa 10:2. Tačiau gynyboje strigęs „Rytas“ leido varžovams sugrįžti ir pirmąjį ketvirtį baigė lygiosiomis (19:19).

Prieš pirmosios mačo pusės pabaigą, sostinės ekipa įgavo dviženklį pranašumą ir iškeliavo į rūbinę švieslentėje degant 42:31 rezultatui.

Po 2 kėlinių naudingiausiai „Ryto“ gretose rungtyniavo Gytis Masiulis, kuris pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„Bahcesehir Koleji“ per 20 minučių padarė net 14 klaidų, kai tuo tarpu „Rytas“ suklydo 8 kartus.

Minimalia persvara trečiąjį kėlinį laimėjęs sostinės klubas, paskutinėse 10 minučių gazo pedalo neatleido ir užtikrintai triumfavo Stambule – 92:69.

Kaip ir po pirmosios pusės, taip ir pasibaigus mačui, naudingiausiai vilniečių pusėje rungtyniavo Gytis Masiulis, kuris pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 5 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Ryto“ likimas tarptautiniame fronte spręsis kitą savaitę. Norint žengti į kitą Čempionų lygos etapą, namų tvirtovėje vilniečiai turi nugalėti Manresos BAXI bent 13 taškų skirtumu.

„Rytas“: Gytis Masiulis 14, Martynas Echodas 13, Gytis Radzevičius ir Lukas Uleckas po 12, Margiris Normantas 11 (3/5 trit.), Marcusas Fosteris 10 (7 rez. perd.).

„Bahčešehir Koleji“: Muhammedas Baygulas 15 (7 atk. kam.), Jerry Boutsiele 14, Jamaras Smithas 11.