Saldus Šaro triumfas: „Barca“ sudorojo didžiausią konkurentą

Šarūnas Jasikevičius triumfuoja. Penktadienio vakarą jo treniruojama „Barcelona“ (12-2) namuose 93:80 (24:19, 27:23, 16:16, 26:22) sugebėjo laimėti Eurolygos lyderių dvikovą, įveikdama didžiausią savo konkurentą Madrido „Real“ (11-3).

Prieš šį mačą abi komandos turėjo po 11 pergalių ir pirmavo Eurolygoje.

Puikiai namų darbus atlikęs Šaras vadžias savo rankose laikė didžiąją rungtynių dalį. Dvikovą kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau pirmojo kėlinio viduryje „Barca“ persvėrė rezultatą ir daugiau nė karto nebuvo atsiliekančių vaidmenyje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkų pranašumas pasiekė rekordinę 15 taškų ribą (76:61) ir sostinės komanda kapituliavo.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 14 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/3 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, gavo 4 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

Žvėrišką pasirodymą surengė Nikola Mirotičius, pelnęs 31 tašką (4/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 14/15 baudų), atkovojęs 10 kamuolių, išprovokavęs 9 pražangas ir surinkęs net 39 naudingumo balus.

Miro pakartojo karjeros rezultatyvumo ir pagerino naudingumo balų rekordus.

Tai buvo šešta „Barcelona“ pergalė Eurolygoje iš eilės. Katalonai dabar tapo vienvaldžiais turnyro lyderiais.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 31 (10 atk. kam.), Brandonas Daviesas ir Nicolas Laprovittola – po 16, Rokas Jokubaitis 12 (4 rez. perd.).

„Real“: Fabienas Causeur ir Thomasas Heurtelis – po 11, Walteris Tavaresas, Sergio Llullas ir Nigelas Williamsas-Gossas – po 10, Rudy Fernandezas ir Guerschonas Yabusele – po 8.

Šiame straipsnyje: EurolygaMadrido RealBarcelona