Sezono rungtynes vėl sužaidęs M. Grigonis padėjo nukalti CSKA pergalę

Marius Grigonis šią savaitę sužaidė antras geras rungtynes paeiliui, o jo atstovaujamas Maskvos CSKA (12-7) Eurolygoje iškovojo pergalę.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 90:83 (23:23, 17:16, 22:22, 28:22) įveikė Vilerbano ASVEL (8-10) ekipą.

Grigonis per 28 minutes pelnė 16 taškų (1/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Tai buvo geriausios gynėjo sezono rungtynės Eurolygoje. Grigonis pagerino naudingumo balų rekordą, užfiksuotą trečiadienį su Atėnų „Panathinaikos“.

Prieš PAO lietuvis per 23 minutes surinko 19 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), po atkovotą bei prarastą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas ir 16 naudingumo balų.

Rungtynes abi komandos pradėjo žengdamos koja kojon ir po dviejų kėlinių minimalų pranašumą turėjo CSKA (40:39).

Labiausiai iki pertraukos išsiskyrė komandų. Raudonarmiečių centras Nikola Milutinovas ir ASVEL aukštaūgis Jamesas Gistas pelnė po 10 taškų.

Antroje mačo pusėje tikrą benefisą surengė Danielis Hackettas. 34-erių veteranas per 13 minučių surinko 18 taškų, o spurtą 18:7 ketvirtajame kėlinyje surengę šeimininkai likus 4,5 minutėms po italo baudų įgijo dviženklį pranašumą (80:68).

Per likusį laiką ASVEL sugrįžti į rungtynes nesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose žibėjo Hackettas, kuris per 25 minutes surinko 27 taškus (6/8 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), 5 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 8 išprovokuotas pražangas ir 38 naudingumo balus.

Gynėjas buvo per 2 taškus ir per 1 naudingumo balą nuo savo rekordų pakartojimo.

Rungtynes stebėjo ir Hacketto tėvas, kuris po mačo apsikabino savo sūnų ir pravirko.

Ryškiausiai ASVEL ekipoje žaidė Gistas. 35-erių aukštaūgis per 30 minučių pelnė 14 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

CSKA: Danielis Hackettas 27 (6/8 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 38 naud. bal.), Aleksejus Švedas 17 (4/9 trit.), Marius Grigonis 16 (19 naud. bal.), Nikola Milutinovas 12 (9 atk. kam.).

ASVEL: Marcosas Knightas 16 (7 atk. kam.), Elie Okobo 15 (1/6 trit.), Jamesas Gistas 14 (8 atk. kam., 22 naud.), Chrisas Jonesas 12.