Šiaulių klubas atsidarė pergalių sąskaitą Citadele KMT turnyre

Savaitgalį pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojusi „Šiaulių-7bet“ (1-2) ekipa sėkmingą spalio atkarpą pratęsė Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre.

B grupės rungtynėse Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 77:70 (19:14, 16:21, 16:15, 26:20) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1-2).

Į pergalę šiauliečius vedė 17 taškų pelnęs Jonathanas Elmore'as. 16 taškų pridėjo Eimantas Stankevičius, jis visus savo taškus surinko per antrąją rungtynių pusę.

Atkakliame susitikime likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas dar buvo lygus (65:65), bet tuomet E. Stankevičius smeigė tritaškį, o tris taškus pridėjo ir Giedrius Staniulis (71:67).

Pasvalio ekipa lemiamu metu mėtė pro šalį, o prieš prasidedant paskutinei minutei svarbų dvitaškį pataikė Paulius Danusevičius (73:67).

Prasidėjus paskutinei minutei Karolis Guščikas įmetė dvitaškį su pražanga (70:73), o G. Staniulis suklydo, bet rezultatą išlyginti galėjęs Marqueso Towneso tritaškis skriejo pro šalį.

E. Stankevičius likus žaisti 18 sekundžių realizavo baudų metimus, o rungtynes pabaigė ir Šiaulių klubo pergalę įtvirtino galingas P. Danusevičiaus dėjimas.

Kitame ture šiauliečiai spalio 20 d. susitiks su Alytaus „Dzūkija“, o Pasvalio komanda tą pačią dieną kovos su Utenos „Juventus“.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 13, Marquesas Townesas 11 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Volodymyras Konievas 10, Simas Jarumbauskas ir Karolis Guščikas po 9.

„Šiauliai“: Jonathanas Elmore'as 17 (5 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 16, Giedrius Staniulis 13 (5 atk. kam.), Paulius Danusevičius 11 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 7 (10 rez. perd.).