Suabejoti neleidęs „Žalgiris“ apgynė Karaliaus Mindaugo taurės čempionų titulą

Kauno „Žalgiris“ apgynė Karaliaus Mindaugo taurės čempionų titulą ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Martino Schillerio auklėtiniai Panevėžyje 76:69 (19:8, 18:20, 21:13, 18:28) pranoko vietos „Lietkabelį“ ir antrus metus paeiliui tapo turnyro čempionais.

Žalgiriečiai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Thomasas Walkupas surinko 4 taškus paeiliui, Joffrey Lauvergne‘as bei Nigelas Hayesas pelnė taškus iš po krepšio, Rokas Jokubaitis smeigė tritaškį ir „Žalgirio“ persvara tapo dviženklė – 15:4.

Šaltą dušą gavęs „Lietkabelis“ bandė stabilizuoti situaciją, bet antrojo kėlinio pabaigoje Lauvergne‘as pelnė taškus su pražanga ir kauniečiai įgijo 14 taškų pranašumą – 37:23.

Vis tik „Lietkabelis“ dar prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą (28:37), o visiškai atkuto trečiajame kėlinyje. Margiris Normantas atseikėjo tritaškį, Gytis Masiulis pridėjo dvitaškį ir panevėžiečių deficitas sumenko iki 7 taškų – 37:44.

Vis dėlto tuomet „Žalgiris“ surengė pergalingą spurtą. Marius Grigonis smeigė tolimą metimą, Paulius Jankūnas bei Jokubaitis realizavo po dvitaškį, o žalgiriečiai laimėjo atkarpą 9:0 bei atitrūko 17 taškų persvara – 58:41.

Visi reikalai buvo sutvarkyti ketvirtojo kėlinio pradžioje. Hayesas bei Lauvergne‘as atliko galingus dėjimus, Augustine‘as Rubitas realizavo baudas ir „Žalgirio“ pranašumas tapo triuškinamas – 66:46.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė ir finalo MVP tapo Walkupas, kuris pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, nė sykio nesuklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 18 (5/7 dvit., 8 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud. bal.), Nigelas Hayesas 14 (3/6 dvit.), Joffrey Lauvergne‘as 11 (5/6 dvit.).

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17 (5/9 dvit., 2/7 trit.), Gytis Masiulis 11 (3/3 dvit., 1/5 trit.), Gabrielius Maldūnas 10 (5/8 dvit., 9 atk. kam., 20 naud. bal.).

ALGIS

ALGIS portretas
Sena Žalgirio liga --pirmauti 20 taškų ir prapilti , arba čiut , čiut laimėti , tai tesiasi nuo TSRS čempionatų laikų .

nusivyles

nusivyles  portretas
Labai slykscios rungtynes kada taip buvo issiverze i prieki ir tik per PLAUKA neprakiso rungtyniu buvo slykstu ziureti sugadino nuotaika visam vakarui Neturiu jokios padekos Zalgiriui uz sias rungtynes