Titulo link atvedė buvę LKL krepšininkai

Nerijus Varnelis surinko net 47 naudingumo balus bei pelnė 37 taškus, Vidas Ginevičius atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, o jų atstovaujama „Basement“ komanda triumfavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) veteranų pirmenybėse.

„Basement“ ekipa turnyro, kuriame grūmėsi vyresni nei 35 metų žaidėjai, finale 94:62 sutriuškino „Top sport“ kolektyvą. A.Sabonio sporto centre trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Basement“ iškart ėmėsi įrodinėti, kad neatsitiktinai reguliariojo čempionato metu abukart buvo palaužę iki tol vien tik pergales skynusį „Top sport“. Finalo pirmajame kėlinyje favoritai iškart galingai startavo ir pirmąjį kėlinį laimėjo daugiau nei įtikinamai 24:8. Vis dėlto antrajame kėlinyje „Top sport“ krepšininkai, kurių gretose žibėjo Vytautas Tatarūnas, surinkęs 21 tašką bei atkovojęs 11 kamuolių, parodė nagus. Jie kėlinį nors ne taip galingai, bet laimėjo 26:23. Atsikvėpę per ilgąją pertrauką „Basement“ krepšininkai pakilo į naują spurtą. Trečiasis ketvirtis laimėtas 25:18, o ketvirtasis tapo tik formalumu.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidęs buvęs Alytaus „Dzūkijos“ puolėjas N.Varnelis pademonstravo pavydėtiną taiklumą. Dvimetrinis krepšininkas pataikė 12 iš 15 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių bei 4 iš 4 baudos metimų. Be to, jis pačiupo 9 kamuolius po krepšiais. 16 taškų į čempionų kraitį įdėjo Rimantas Lukoševičius, 15 taškų įsūdė Alehas Kajenetsas. Šis baltarusis aukštaūgis dar pernai žaidė Nacionalinėje krepšinio lygoje, vilkėdamas „Žalgirio“ dublerių ekipos marškinėliais. Buvęs Kauno „Atleto“, Sankt Peterburgo „Spartak“ bei kitų klubų puolėjas Mindaugas Burneika pridūrė 8 taškus, Donaldas Jankauskas 7, Paulius Počiuipa 5. Buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas, dabartinis klubo dublerių ekipos trenerių štabo narys V.Ginevičius pasižymėjo 4 taškais, Andrius Matuzevičius 2.

Pralaimėjusiems buvęs „Atleto“ klubo vidurio puolėjas Singaras Tribė pelnė 9 taškus, Klaipėdos „Neptūnui“ ir Vilniaus „Lietuvos rytui“ atstovavęs įžaidėjas Evaldas Dainys – 8.

Mače dėl trečiosios vietos „Rovinija“ krepšininkai 81:76 palaužė „TPA-Elmenhorster“ kolektyvą. Šiai Kaišiadorių ekipai negalėjo padėti tituluočiausias lygos krepšininkas Ramūnas Šiškauskas. Be Europos ir Eurolygos čempiono, olimpinio prizininko likę kaišiadoriečiai kovėsi iki pat pabaigos, tačiau neatsilaikė prieš kauniečių atakas. Nugalėtojų gretose sužibėjo žinomas chirurgas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės medikas Rimtautas Gudas. Jis surinko net 28 naudingumo balus. Rezultatyviausiai žaidė Petras Aleksonis, pelnęs 25 taškus.

Šiame straipsnyje: KKMLveteranaiBasementTop sport