U-20: Lietuva-Austrija 91:68

2011-07-20 20:13
U-20: Lietuva-Austrija 91:68 / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Ispanijos Bilbao mieste Lietuvos jaunimo iki 20 metų rinktinė kovoja dėl galimybės išlikti stipriausiame A divizione. Trečiadienį Mariaus Linarto treniruojami vaikinai susitiko su Austrijos krepšininkais. Ši komanda G grupėje kolkas turi tik vieną pergalę.

Lietuvos rinktinės startiniame penkete žaidė Giedrius Staniulis, Saulius Kulvietis, Paulius Dambrauskas, Ovidijus Varanauskas ir Dovydas Redikas.

Pirmąjį kėlinį energingai pradėję lietuviai vėliau inciatyvą perleido į Austrijos rinktinės rankas. Pirmojo kėlinio pabaigoje švieslentėje degė rezultatas nepalankus mūsiškiams - 24:25.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo kiek įniršę. Puikiai kėlinio pradžioje pasirodė Arnas Butkevičius ir P.Dambrauskas, tačiau kaip ir pirmajame kėlinyje, lietuvaičiai žaidimo vairą perdavė austrams. Prieš didžiąją pertrauką austrai pirmavo keturiais taškais.

Po ilgosios pertraukos prasidėjo tikrai įtempta kova, kurioje inciatyva jau buvo Lietuvos rinktinės rankose. Puikiai pasirodė G.Staniulis, A.Peciukevičius.

Lietuvaičiai žaidimą kontroliavo iki pat susitikimo pabaigos. Austrai neatlaikė lietuvių spaudimo. Lietuvos dvidešimtmečiai bendraamžius iš Austrijos nugalėjo 23 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Saulius Kulvietis, pelnęs net 22 taškus, Paulius Dambrauskas - 19, Arnas Butkevičius - 16.