„Žalgirio“ krepšininkai nepaliko vilčių vilniečiams

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse sekmadienį Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 91:75 (21:17, 32:13, 18:25, 20:20) nugalėjo Vilniaus „Ryto“ krepšininkus.

Po 10 žaidimo minučių kauniečiai pirmavo keturiais taškais (21:17), tačiau antrajame kėlinyje dominavę aikštės šeimininkai ėmė tolti ir 19-ąją min. skirtumas perkopė 20 taškų ribą (50:28), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 23 taškai (53:30). Antrojoje susitikimo pusėje vilniečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau žalgiriečiai išlaikė saugų atstumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Kauno komandai (32 pergalės/4 pralaimėjimai) 19 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 14 - Edgaras Ulanovas (8 atk. kam.), 11 - Nate'as Woltersas.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusioje Vilniaus ekipoje (26/10) 19 taškų surinko Derekas Needhamas, 18 - Martynas Echodas (9 atk. kam.), 12 - Arciomas Parachouskis.

LKL atkrintamosios varžybos prasidės jau gegužės 14 dieną. Reguliariojo sezono nugalėtojas „Žalgiris“ ketvirtfinalyje kovos su Alytaus „Dzūkija“. „Rytas“ gegužės 15 dieną pradės ketvirtfinalio seriją su Utenos „Juventus“.

Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape taip pat kovos Panevėžio „Lietkabelis“ su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ bei Klaipėdos „Neptūnas“ su Prienų „Skycop“.