Kaune - būsimų dizainerių šou

Kaune - būsimų dizainerių šou

2009-05-05 18:05

Gegužės 6 dieną (trečiadienį) nuo 19 val. Kauno restorane "Miesto sodas" vyks mados šou "Apkalbos 2009". Savo kolekcijas pristatys per dvi dešimtis būsimų dizainerių - Kauno kolegijos, Vilniaus dailės akademijos, Vilniaus kolegijos ir Kauno technologijos universiteto studentai.

"Siekiame populiarinti jaunųjų dizainerių darbus ir paneigti vis dar sklandantį mitą, kad Kaune nėra stilingų žmonių," - sakė renginio iniciatorė Audronė Šakienė, vadovaujanti Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto Aprangos dizaino studijai.

"Apkalbų" organizatoriai tęsia tradiciją ir nuosekliai laikosi nuostatos nerengti konkursinės programos, kadangi pirmuosius kūrybinius žingsnius žengiantys jaunieji dizaineriai taip jaučiasi drąsiau ir gali nesivaržydami atskleisti savo idėjas.

Vienuoliktus metus rengiamas mados šou padėjo žengti pirmuosius žingsnius pripažinimo ir populiarumo link ne vienam dabar jau žinomam Lietuvos dizaineriui. Jame pirmąsias savo kolekcijas pristatė Egidijus Sidaras, Egidijus Rainys, Lina Kriaučeliūnaitė, Laura Dailidėnienė, Vėjūnė Sudarytė, Remigijus Uzdras, Kristina Kruopenytė, Jurgita Stakauskaitė, Kęstutis Lekeckas, dizainerių duetas "KristiAndress".

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų